Контрольна робота з фізики для 8 класу з теми “Робота та енергія”

Автор: вчитель фізики Бован Ніна Петрівна

вчитель фізики Бован Ніна ПетрівнаПропоную вашій увазі 2 варіанти контрольної роботи.

Рекомендації щодо оцінювання

Завдання з 1 по 5 оцінюються по 1 балу, причому в цих завданнях не потрібно обов’язково записувати хід розв’язання, робочі формули достатньо записати лише правильну відповідь.

6 та 7 завдання це завдання на встановлення відповідностей кожне з яких оцінюється в 1,5 бала якщо воно виконане повністю, але можна оцінювати і таким чином що кожна правильно вибрана пара це 0,4 бала( актуальність цих завдань надзвичайно велика, причому такі завдання завжди є на ЗНО)

Завдання 8 та 9 оцінюються у 2 бали кожне і тут є обов’язковим запис короткої умови задачі, формул якими будуть проводитись обчислення, за потребою може бути намальований малюнок, обов’язковою є перевірка одиниць вимірювання і обчислення. Причому обчислення повинні проводитися без калькулятора.(множення ділення в стовпчик, та використання властивостей степеня) Відповідно кожне з цих завдань може оцінюватися в 0,5 ; 1: 1,5 або 2 бали. Залежить від повноти та правильності запису.

Від рівня підготовленості класу можна частково скоригувати контрольну роботу, наприклад якщо клас «сильний» то можна зробити обов’язковим запис розв’язування задач з 2-ї по 5-ту, а на перше питання окрім того щоб написати літеру якою позначається можна запропонувати щоб написали означення цієї фізичної величини.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобався підбір задач різного рівня складності. Текст контрольної роботи відповідає вимогам програми. Не згоден з забороною калькулятора. В програмі такої заборони немає, ми повинні дотримуватись цих вимог. Ще б рисунох чи графік не завадив би для різнобічної оцінки розуміння учнями матеріалу.

  2. Гарна контрольна робота. Використані завдання різних рівнів складності, також добре, що додані рекомендації до контрольної роботи, дуже добре перевіряє знання з теми «Робота та Енергія».