mail@urok-ua.com

Контрольна робота з фізики для 8 класу з теми “Робота та енергія”

Автор: вчитель фізики Бован Ніна Петрівна

вчитель фізики Бован Ніна ПетрівнаПропоную вашій увазі 2 варіанти контрольної роботи.

Рекомендації щодо оцінювання

Завдання з 1 по 5 оцінюються по 1 балу, причому в цих завданнях не потрібно обов’язково записувати хід розв’язання, робочі формули достатньо записати лише правильну відповідь.

6 та 7 завдання це завдання на встановлення відповідностей кожне з яких оцінюється в 1,5 бала якщо воно виконане повністю, але можна оцінювати і таким чином що кожна правильно вибрана пара це 0,4 бала( актуальність цих завдань надзвичайно велика, причому такі завдання завжди є на ЗНО)

Завдання 8 та 9 оцінюються у 2 бали кожне і тут є обов’язковим запис короткої умови задачі, формул якими будуть проводитись обчислення, за потребою може бути намальований малюнок, обов’язковою є перевірка одиниць вимірювання і обчислення. Причому обчислення повинні проводитися без калькулятора.(множення ділення в стовпчик, та використання властивостей степеня) Відповідно кожне з цих завдань може оцінюватися в 0,5 ; 1: 1,5 або 2 бали. Залежить від повноти та правильності запису.

Від рівня підготовленості класу можна частково скоригувати контрольну роботу, наприклад якщо клас «сильний» то можна зробити обов’язковим запис розв’язування задач з 2-ї по 5-ту, а на перше питання окрім того щоб написати літеру якою позначається можна запропонувати щоб написали означення цієї фізичної величини.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
2926

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Гарна контрольна робота. Використані завдання різних рівнів складності, також добре, що додані рекомендації до контрольної роботи, дуже добре перевіряє знання з теми «Робота та Енергія».