Ігри для дошкільнят з математики

Автор: вчитель початкових класів Тетяна Черватюк

Ігри для дошкільнят з математики

Минулої зустрічі ми з вами говорили про портрет дошкільника. І зупинялися на двох основних характеристиках це розвиток пізнавальної активності дошкільників та основ логіки. Сьогодні я пропоную вам подивитися на нехитрі вправи-ігри для дошкільнят, які перевірять вашу дитину, як у неї з математикою. І ще, як розвиток мовлення, на якому рівні він знаходиться. Адже в нас завжди бракує часу для своїх дітей. Ми не вміємо з ними розмовляти, вони нам заважають дуже часто. Сьогодні я вам покажу як це можна дуже просто зробити. Як надолужити упущене вами.

Зверніть будь ласка увагу на наш стіл. Чого тільки немає на нашому столі. тут є і кукурудза, і горіхи, і квасоля, і улюблені дітьми горішки, і навіть насінинки. Звичайно є зубочистки. Отже ви бачите, нічого цього я не придбала спеціально, це все те що є в кожної господині на кухні. І таким чином за допомогою гри, я зараз буду показувати, як перевірити вашу власну дитину, знає вона математику чи ні.

Іще раз наголошую на тому, що нам не важливо вміє вона рахувати до 20 чи навіть до сотні, це немає значення. Саме головне, щоб все що робить наша дитина, вона робила свідомо.

Вправи для дошкільнят з математики

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчитель важливу роль відводить спільній роботі батьків з дітьми і педагогами і це обов`язково забезпечить успіх роботи. Педагог добре розуміє і знає психологічні особливості дітей, бо використовує природний і допоміжний матеріал для навчання, який дуже люблять діти. Я скористаюся цими іграми.

  2. Дуже вдячна за необхідну інформацію. У мене постійно виникали проблеми із іграми для дошкільнят з математики та розвитком молення. За допомогою ваших відеороликів я удосконалила свої знання і рекомендую батькам використовувати ваші поради!