Інноваційні методи вивчення англійської мови

Близько 20% людей на планеті володіють англійською мовою. Це майже 1.5 мільярди людей і ви можете стати частиною величезної команди. Щоб знаходити порозуміння з населенням, перебуваючи за кордоном, варто вивчити хоча б базові навички розмовної мови. Знання англійської мови розширює спектр можливостей у кар’єрному зростанні. Багатьох приваблює перспектива працювати у міжнародній компанії. Для цього варто знайти хорошого репетитора на https://kiev.kabanchik.ua/category/repetitor-angliyskogo-yazika, щоб розвиватися, подорожувати, знаходити нових друзів, будувати кар’єру.

Як вибрати викладача

Незалежно від обраного формату навчання — онлайн чи офлайн, найважливішим фактором успішного освоєння англійської є вибір репетитора. Варто звернути увагу на такі критерії:

  • лінгвістична та педагогічна освіта;
  • додаткові мовні сертифікати;
  • досвід роботи та спеціалізація;
  • стажування за кордоном;
  • навчальний матеріал.

Важливим буде характер викладача. Щоб зрозуміти, чи підходить вибраний варіант, варто попросити пробний урок.

У ці критерії можна впевнено додати методику навчання. Кваліфіковані вчителі відстежують інноваційні практики, які сприяють ефективному вивченню мови.

Які сучасні методи використовують для навчання англійської

Старі шкільні підручники вже давно в минулому. Сьогодні для продуктивної роботи застосовують інноваційні методики, які допомагають вивчити мову швидше та краще. Про них мають знати репетитори, котрі ретельно відстежують тенденції. До таких методів можна віднести:

  • аудіовізуалізація — перегляд фільмів, сюжетів, прослуховування базових конструкцій, допомагають засвоїти основні слова та словосполучення;
  • творчість — впровадженням у навчальний процес ігор, пазлів, репетитор дізнається, чим захоплюється студент та розвиває його творчий потенціал, роблячи вивчення більш цікавим та захоплюючим;
  • мозковий штурм — колективне обговорення однієї теми дозволяє позбавитися мовного бар’єру, включитися в розмову, підвищити впевненість у собі;
  • позакласні уроки — вихід у музей, галерею, просто в парк, стимулює спілкування в реальному світі, створення нових конструкцій, речень, оборотів;
  • рольові ігри — корисні для зняття напруги, налагодження комунікації, виходу із зони комфорту для взаємодії та командної гри.

Кожен репетитор підбирає індивідуальний підхід до студента, вивчивши його стартовий рівень та відштовхується від того, якими базовими знаннями володіє учень. Фахівець не може бути універсальним, працювати з дітьми та старшим поколінням, гарантувати 100% вивчення англійської за місяць. Тому, обираючи репетитора, варто познайомитися з ним і ставити запитання, щоб не витрачати час і кошти на гучні обіцянки. Платформа Кабанчик пропонує безліч варіантів, серед яких можна вибрати викладача за локацією, онлайн, вивчити рейтинги та відгуки студентів.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *