Картки з математики для 1 класу

Картки з математики

До вашої уваги велика добірка карток з математики для учнів першого класу. Виконання завдань поданих у картках буде сприяти кращому закріпленню матеріалу з математики у 1 класі. Також картки можуть бути використані для одночасної перевірки знань учнів або допоможуть провести цікавий урок математики. Усі представлені картки ви можете побачити у вікні перегляду.

Також можете переглянути інші, більш сучасні картки з математики. Які також можете легко завантажити на свій комп’ютер та використати на уроках математики для перевірки знань.

Картки з математики

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 коментар

 1. Матеріал гарний і цікавий, та тільки скористатися ним не можна, т.я.він не викачується, і в класі мережі немає.Ось тому дякую, але…

 2. Автор данного набору карток є вчитель початкових класів Запорізької спеціалізованої школи №100 Вовчук Ірина Станіславівна. Вона розробила з 1 по 4 клас.
  Профіль автора на фейсбук: https://www.facebook.com/i.bulah
  Більш того, вона ніколи нікому не відмовляє у допомозі. Завжди ділиться з наробками залюбки.

 3. Такі яскраві картинки завжди привертають увагу усіх учнів класу, навіть тих, які мають не високий рівень знань, а це – головне, всі працюють на уроці, що сприяє розвитку уваги, мислення, уяви. Дякую за картки, пораджу колегам.

 4. Цікава, яскрава добірка карток з математики. Уроки математики повинен дати дитині радість успіху в розумовій праці, пробудити в неї почуття гордості й гідності. Вважаю, такі картки учителю в допомозі.

 5. Доречна публікація : яскраві малюнки, що спонукають дитину до створення власних задач та забезпечують наочність при розв’язуванні задач, запропонованих вчителем. Мені, як бабусі майбутньої першокласниці, вони стануть в нагоді.

 6. Дякую за чудові, яскраві, багатопланові картки. Цінний дидактичний матеріал стане у нагоді батькам, вихователям ДНЗ, вчителям початкових класів на уроках математики при вивченні чисел першого десятка. Дуже ВАМ вдячна.

 7. Картки з математики багатопланові, малюнки на них яскраві. Їх можна використати і на ознайомлення з складом числа, і на складання та обчислення задач. Дякую!

 8. Дякую за добірку карток, тепер не потрібно самій вишукувати чи складати приклади. Можна їх використати як таблиці, для створення презентацій тощо. Матеріал яскравий, привертає увагу дітей.