Роздаткові картки з математики
4 клас

Автор: Вчитель початкових класів Сехіна Оксана Григорівна

Роздаткові картки з математики

До вашої уваги роздаткові картки з математики. Картки можуть бути використані для перевірки знань учнів на уроках математики у 4 класі.  З допомогою цих карток ви можете перевірити знання ваших учнів, на скільки вони засвоїли та вміють виконувати дії додавання, віднімання, множення та ділення. Також використання цих карток дасть можливість не лише перевірити знання учнів з математики, але й зробить ваш урок більш цікавим. У вікні перегляду карток ви можете завантажити їх на свій комп’ютер у форматі PDF, але якщо ви бажаєте внести якісь свої зміни, змінити числа у картках чи математичні дії, тоді натисніть посилання на завантаження карток у форматі DOC. Скачати роздаткові картки з математики у форматі doc.

Вікно перегляду карток з математики

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

    1. Перший клас нуі що це за приклади для першого класу і хіба це для четвертого класу? В четвертому класі множення і ділення а не додовання і віднімання

  1. Спасибі автору за творчу та плідну роботу, що полегшить вчителю організацію індивідуальної та самостійної роботи учнів, виявленню їх реального рівня знань. Буду пропонувати своїм колегам – початківцям.

  2. Роздаткові картки з математики цікаві, змістові. Самостійна праця з такими завданнями створює умови для розвитку логічного мислення, просторових уявлень і уяви вихованців, моделювати ситуації та ін.

  3. Чудовий дидактичний матеріал. Ці картки обов’язково поповнять чиїсь скарбнички роздаткового матеріалу. В мене ще тільки 1 клас. Але все одно дякую, що ділитеся своїми надбаннями з іншими педагогами.

  4. Супер! Такі гарні картки, все чітко, просто, зрозуміло, естетично оформлено.Добре навіть те, що написано, коли можна їх застосовувати. Дякую пані Оксані за таку підбірку карток для самостійної роботи.