mail@urok-ua.com

Роздаткові картки з математики
4 клас

Автор: Вчитель початкових класів Сехіна Оксана Григорівна

Роздаткові картки з математики

До вашої уваги роздаткові картки з математики. Картки можуть бути використані для перевірки знань учнів на уроках математики у 4 класі.  З допомогою цих карток ви можете перевірити знання ваших учнів, на скільки вони засвоїли та вміють виконувати дії додавання, віднімання, множення та ділення. Також використання цих карток дасть можливість не лише перевірити знання учнів з математики, але й зробить ваш урок більш цікавим. У вікні перегляду карток ви можете завантажити їх на свій комп’ютер у форматі PDF, але якщо ви бажаєте внести якісь свої зміни, змінити числа у картках чи математичні дії, тоді натисніть посилання на завантаження карток у форматі DOC. Скачати роздаткові картки з математики у форматі doc.

Вікно перегляду карток з математики

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Картки з математики. 1 клас. Скачати Картки з математики для 1 класу До вашої уваги велика добірка карток з математики для учнів першого класу. Виконання завдань поданих у картках буде сприяти кращому закріпленню матеріалу з математ...
Роздаткові картки з математики для учнів 1 класу Роздаткові картки з математики для учнів 1 класу Автор: вчитель початкових класів Ісаєва Ольга Василівна До вашої уваги добірка різноманітних карток з математики для учнів 1 класу. Картки допоможуть...
Цікаві авторські задачі у віршах для 1 класу Цікаві авторські задачі у віршах для 1 класу Автор: вчитель початкових класів Гольцова Олена Володимирівна Авторські цікаві задачі з математики різних видів для дітей 1 класу. Цими задачами у віршах...
5031

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Спасибі автору за творчу та плідну роботу, що полегшить вчителю організацію індивідуальної та самостійної роботи учнів, виявленню їх реального рівня знань. Буду пропонувати своїм колегам – початківцям.

  2. Роздаткові картки з математики цікаві, змістові. Самостійна праця з такими завданнями створює умови для розвитку логічного мислення, просторових уявлень і уяви вихованців, моделювати ситуації та ін.

  3. Чудовий дидактичний матеріал. Ці картки обов’язково поповнять чиїсь скарбнички роздаткового матеріалу. В мене ще тільки 1 клас. Але все одно дякую, що ділитеся своїми надбаннями з іншими педагогами.

  4. Супер! Такі гарні картки, все чітко, просто, зрозуміло, естетично оформлено.Добре навіть те, що написано, коли можна їх застосовувати. Дякую пані Оксані за таку підбірку карток для самостійної роботи.