Казка про Microsoft Office

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Інформатика – це царство технологій, які живуть в мирі і гармонії. Вони доповнюють цілу систему комп’ютерних програм. Ці програми полегшують життя людини.

Але через непередбачені обставини Інформатика зникла… Куди, і чи прийде вона невідомо. Виникло питання про зміну влади. І розпочалися численні суперечки, які тривали довгі роки. Кожна програма хотіла отримати почесне місце в царстві. Але вони розуміли, що не кожен може бути на вершині, тому вони вирішили вибрати декілька претендентів. Були у королівстві троє прислужників Інформатики. Це прогрми Microsoft Office: Power Point, Word I Publisher. Аби вибрати найдостойнішого вони вирішили провести змагання – хто для людини корисніший.

Перший тиждень людина користувалася лише Word. Ця програма дозволяла друкувати та обробляти будь-яку інформацію. Але цього виявилося мало людині. Для повного завершення проекту потрібно було створити презентацію та газету. А це вже зовсім інші програми. Тоді вирішили, що Word звичайно важливий, але його не достатньо.

На наступний тиждень людина користувалася лише Power Point. Він допоміг створити чудову презентацію для повного освітлення свого проекту. Усі були в захваті. Але для повного завершення проекту необхідно було стврити газету, аби розвинути свою роботу. Тут виникли труднощі… Ніхто не знав як правильно розміщувати рядки, інформацію,малюнки. Word i Power Point не давали жодної підказки, або допомоги з цього приводу. Тому людина звернулася до Publisher.

Наступний тиждень людина працювала лише з Publisher. Це дозволило зробити не лише газету, а й розвинути рекламну кампанію завдяки створенню брошур, календарів та багато інших документів.

Після довгого обмірковування даної ситуації, людина готова була висловити свою думку. Вона сказала, що ці три програми є одним цілим і їх не можна ділити. Недарма ж вони всі названі Microsoft.

Тому усі програми королівства вирішили і обрали своїми королями три програми – Word, Power point, Publisher. Королівство процвітало, розвивалося і розширювало свої кордони. А ті суперечки та змагання згадують з усмішкою…

В одному містечку Блок жили чюдові крихітні створіння ,які звались інформатиками.Це містечко було дуже незвичним,а чим саме ви зараз дізнаєтесь…Отож слухайте.

Насамперед вони жили за незвичними законами,вони любили прибирати ,допомагати один одному,вони майже ніколи не сварились,а якщо і сварились то не на довго.Це все було завдяки їхньому головокомандувачю якого звали Павер Пойнт,але всі цого шутя звали Аверпо. А досяг він цього результату томущьо запровадив дуже цікаві і закодовані правила,які розуміли тільки жителі Блоку,якщьож вам так цікаво їх дізнатись я вам можу розповісти:

1.Ніколи не їж коли ти працюєш.

2.Сиди рівно за правилами техніки безпеки.

3.Роби тільки те що дозволив тобі керівник.

4.Ніколи ні чьогго не міняй в роботі самотужки.

5.Бери з собою саме необхідне.

Отож ви тепер знаєте правила інформатиків,але те що ці правила значять вам може розповісти тільки Аверпо ,нажаль цього права я не маю…

Напевне саме така система керування Пвер Пойнта допомагає жити їм в злагоді і дружбі.Ойойой яж вам не розповіла самого головного,про злого ненависника інформатиків злого вірусника ,який завжди їм шкодить,про це дуже довго вам розповідати скажу лиш одне яким би злим не був вірус,вони його здолають своїм вмінням любити і дружити.

І якщо ви одного разу до них завітаєте

То ви можете почюти крик вірусу,а якщо добре приглянетесь то і краєм ока побачіти інформатиків.Бувайте до нових зустрічей.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *