Microsoft Office і Дениско

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Жила була в одному комп‘ютері велика сім‘я Microsoft Office. Ця сім‘я була дуже великою. Складалася вона з тата Microsoft Word, мати Microsoft Power Point та аж з семи діточок.

Була у цієї великої, дружньої родини одна проблема. Вони жили в комп‘ютері десятилітнього хлопчика Дениска. Хоч Microsoft Office були і дружніми,але хлопчик не товаришував з ними, адже він нічого іншого не знав окрім ігор, які були у нього на комп‘ютері. І те, що вони не були головними та те, що ними майже не користувались їх дуже засмучувало. Вони майже два роки блукали по комп‘ютерному королівстві і ніколи нічого не робили, це було настільки прикро, що вони навіть хотіли стертись з комп‘ютера хлопчика.

Денис навчався у четвертому класі. Йому дуже подобалося навчатися, але більше за все він полюбляв комп‘ютерні ігри. Як тільки він приходив зі школи, то відразу скидав портфеля, швидко їв та відразу сідав грати за комп‘ютер.

Одного разу хлопчик отримав двійку за відповідь на уроці математики. Щоб виправити цю оцінку вчитель запропонував йому зробити презентацію на тему “ Тарас Шевченко”. Денис, не знаючи що це таке “презентація”, згодився, адже йому дуже потрібно було виправити погану оцінку.

Від однокласників він почув, що є така тітонька Power Point, яка може йому допомогти. Почувши про це, Microsoft Office дуже зраділи, адже тепер вони зможуть працювати і з нетерпінням чекали коли вже Іван ввімкне їх.

Прийшовши додому, Денис включив комп‘ютер і почав відкривати всі папки підряд, шукаючи Power Point. І от, нарешті, він її найшов. Від нескінченної радості тітонька завантажилась так швидко як ніколи. У хлопчика склалось таке враження, що Point зробила все сама. Зробивши презентацію, Денис отримав 12 балів і потім завжди звертався до цієї дружньої сім‘ї і робив різні презентації, документи, таблиці на всі уроки, за що і отримував високі бали. А велика сім‘я Microsoft була тільки рада допомогти хлопчику в усьому. І жили вони довго і щасливо.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *