Казка про Microsoft Word

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

В одній великій країні під назвою Microsoft Office було невелике місто під назвою Microsoft Word. В цьому місті були три головні вулиці:вул. Шрифт,вул.Абзац та вул. Стилі. Але як завжди місто було не дуже мирним і ці 3 вулиці ворогували. Кожен доводив свою правоту,що це саме їхня вулиця головна в місті. Твердження шрифта була такою:-Ми жителі міста Шрифт говоримо,що завдяки нам букви стають гарними, тексту надається гарний вигляд. Тому минайголовніші в місті. Твердження міста Абзац було таким:-Абзац це найкраща вулиця так як саме ми надаємо розміру тексту…ми допомагаємо робити відстані між рядочками,або ж навпаки з меншувати їх..ми можемо надавати колір темі..та робити відстань хоч перед кожним реченням…тому ми найголовніші. Тема жителів вул. Стиль була такою:-Ми найголовніші бо завдяки нам заголовок мможе бути гарним та Цікавим. А від заголовку залежить те чи будуть читати казку чи ні. Отже в кожного була своя думка і вже багато років вони жили в таких думках… Влада країни дізналася про суперечки всередині міста і вирішили ось що. Одного разу потрібно було визначити головну вулицю в місті.І кожен давав свої кандидатури,всі готувалися до виборів. Для того щоб якусь вулицю обрати потрібно було розробити проект про те що саме може ця вулиця. Для початку у всіх почало виходити,але потім Шрифтяни захотіли менше писати і зробити великі відстані між рядками та й абзаци зробити великими і вони пішли за допомогою до абзацанів, ті в свою чергу теж взагалі нічого не могли зробити так як в них було тільки те що змінювати розміри абзацу і відстані між рядочками. І вони вирішили попросити допомоги в шрифтян та стилян. Стиляни теж мне дуже могли справитися з роботою так як лише заголовок був гарний, а інше буле похмуре і вони тед просили допомоги у інших вулиць. Городяни навіть не помітили як почали один одному допомагати і об*єднавши зусилля створили чудові проекти. Згодом вони зрозуміли ,що це все їхні загальні намагання. Міщяни вирішили що вони не будуть визначати головну вулицю,а що вони всі один від одного залежать. Так і передали владі. Зі сторони влади теж прийшов лист в ньому йшлось про те, що цей план був придуманий заради того щоб вони усвідомили свою не правоту і помирились! Висловили велику подяку за співпрацю та співрозуміння жителів Microsoft Word.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дітям подобається вивчати текстовий процесор Micosoft Office Word і ваша казка безпосередньо доповнить урок на дану тему, вважаю що її можна використати на етапі “Мотивації до навчальної діяльності”, доповнивши проблемним запитанням. Впевнена учні будуть у захваті.

  2. Безумовно, казка в силу своїх специфічних особливостей повинна виступати як змістовна основа навчання на ранньому етапі. Присутність вимислу, фантастичності в казці робить її більше цінною. Казка, наповнена описами чудес, мимоволі приковує до себе увагу дітей. І створює умови для якісного усвоєння матеріалу.