Конкурс

“Вчитель-експерт”

Ось уявіть собі, що ви так звично для себе, з великим задоволенням, без будь-якого примусу і по цілком природному прагненню душі, залишаєте свої експертні коментарі до матеріалів, що опубліковані на сайті.

І перемагаєте у нашому конкурсі «Вчитель-експерт».

Так ось – це цілком реально, тому що відтепер, всі коментарі залишені користувачами на сайті рахуються. І кожного місяця, 30 числа, ми підрахуємо кількість ваших коментарів та підведемо підсумки конкурсу і визначимо 3-х переможців.

Щоб перемогти у конкурсі, вам просто потрібно залишити свої експертні коментарі до матеріалів на сайті. Ті, хто протягом місяця залишить найбільше таких коментарів – перемагає.

Переможці конкурсу – будуть нагороджені почесною грамотою.

Як виглядає грамота?

За І місце За ІІ місце За ІІІ місце
Gramota-1 Gramota-2 Gramota-3

Умови конкурсу

Умова №1. Ви повинні бути зареєстрованим користувачем. У вашому профілі обов’язково повинно бути завантажене фото (аватар).

Умова №2. Коментувати можна абсолютно будь-які публікації, де це можливо.

Умова №3. Ваші коментарі повинні бути досить об’ємними (не менше 20 слів).

Умова №4. Ви повинні писати коментарі самостійно, не намагаючись їх скопіювати з інших ресурсів. Унікальність тексту перевірити дуже легко, тому за спробу копіпаста ваш профіль буде заблоковано.

Умова №5. Не намагайтеся писати одну і ту ж фразу в усіх коментарях. Такі коментарі не рахуються.

Умова №6. До кожної публікації можна залишити лише один коментар, усі інші зараховані не будуть.

Умова №7. Пишіть тільки те, що думаєте. Якщо матеріал вам відверто не подобається, то не варто співати йому дифірамби, висловлюйте свою експертну думку.

Умова №8. Мінімальна кількість коментарів, для участі в конкурсі, становить 30. Учасники, які залишили меншу кількість коментарів протягом місяця, не рахуються.

Умова №9. Учасники, які протягом місяця залишили більше 100 відгуків, отримують грамоту обов’язково.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих правил, або питань, не врегульованих цими правилами, остаточне рішення приймається адміністрацією сайта.

Конкурс завершено. Вітаємо переможців!


101 коментар

 1. Доброго дня! Хочу спробувати себе в цьому конкурсі. Це своєрідна мотивація для саморозвитку та збагачення власного досвіду! Бажаю успіху всім учасникам!

 2. Дуже цікавий та трошки незвичний формат конкрсу.
  Я зацікавилась.
  Чи я можу сама продивитися кількість коментарів залишених мною на сайті, є онлайн підрахунок, чи такої можливості нема?
  Дякую.

 3. Дякую за чудовий конкурс, що надихає вчителя розвивати творчий потенціал!

 4. Під час відправки матеріалу для сайту завантажила його разом із купоном на 100% знижку, але матеріал не відправився, доки я не сплатила повну вартість. Для чого ж тоді купон?

 5. Вітаю всіх жінок в цей чудовий весняний день з найчарівнішим святом 8 березня! Дуже зацікавив конкурс, що навіть в святковий день хочеться попрацювати над самовдосконаленням себе,як педагога.Бажаю всім жінкам-розробникам цього чудового конкурса щастя ,здоров’я, наснаги во всіх сферах життєдіяльності.Всім жінкам-користувачам і учасникам конкурсу удачі.

 6. Доброго дня! Я не вперше пишу коментар, але фото яке завантажила для інформації не відображається в коментарях. Підкажіть, будь ласка, чому? Адже за умовами конкурсу фото має бути, а воно відкрито лише там, де надісланий матеріал.

 7. Дуже цікаво брати участь у такому конкурсі. Дякую за можливість вчитися. Цей конкурс є й корисним , бо коли читаєш і обговорюєш ти сам мимоволі вчишся, збагачуєш свій досвід, обмінюєшся думками. Як для вчителя, який пропонує свій конспект теж корисно повчитися.Ще висловлюю думку, що коментарі потрібно писати, продумуючи кожне слово.Дякую за можливість збагачувати свій добрий потенціал. Ваш конкурс- це школа для вчителя, який хоче працювати і вчити дітей.Ніколи не могла б подумати, що є вчителі, які не горять бажанням навчити, але дослідження показують, що процент дітей, що хочуть навчитися перевищує відсоток вчителів, які хочуть навчити. Дякую за все. Мені дуже цікаво брати участь у вашому конкурсі.

 8. Дякую за приємну новину в переддень нового року.Велика вдячність вам, Ліліє Іванівно, за прекрасний сайт і цікавий конкурс. Щаслива, що матиму можливість ділитися на вашому сайті своїми наробками з колегами, сподіваюсь на конструктивну критику, бо впевнена, що робота вчителя – це навчання і безупинний рух вперед.

 9. Вперше братиму участь у такому конкурсі, думаю це буде хороший досвід. Цей конкурс – це така собі ,корисна скарбничка педагогічної практики, обміну думок , думаю, і хороший спосіб винайти друзів на нашій педагогічній ниві.

 10. Цікавий конкурс. Важливо, що організатори знайшли правильні методи заохочення для творчих учителів. Мене, як дитину, навіть різнокольоровість Сертифікатів за публікації зацікавила. Думаю, що незабаром колеги-педагоги з усього району поспішатимуть завітати на сайт. Як мінімум для того, щоб почитати цікавий матеріал.

 11. Ваш конкурс мені подобається. Оскільки, я працюю завідувачем загальноосвітньої філії то буду пропонувати своїм підлеглим взяти в ньому участь, а також сам буду знайомитися з досвідом колег та коментувати.

 12. Цікаво. Цей конкурс – одна із форм підвищення фахового рівня кожного учителя, адже грамотно можна коментувати тільки ту роботу, з якою ознайомлений. До того ж – це чудова можливість знайомитися з передовим педагогічним досвідом.

 13. Почула про urok-ua.com від своєї колеги, зацікавилась. Тепер можу сказати, що це цікавий, доступний ,сучасний сайт для всіх педагогічних працівників , яким вже поділилася з іншими педагогами мого міста.Дякую.

 14. Мені сподобався Ваш конкурс, також буду приймати в ньому участь і розповім всім своїм колегам на роботі про нього. Можливо ще комусь буде цікаво взяти участь.

 15. Дуже люблю приймати участь у конкурсах. На мою думку, це прекрасний конкурс, який дає змогу вчитися і вчити.

 16. Нещодавно зареєструвалася. Перші враження чудові, адже є можливість розвиватися, знайти щось нове, креативне. Це прекрасна можливість для вчителя урізноманітнити свою діяльність і тримати руку на пульсі новинок освітнього простору. Думаю, що спілкування буде плідним.

 17. Де знайти і як завантажити купон на своє ім’я?

 18. Щире спасибі за цікавий, але дещо незвичний конкурс. Цікавий тим, що можна для себе почерпнути багато корисної інформації (як слід чи не слід робити), а незвичний – треба гнатися за кількістю, щоб стати переможцем. В обидвох випадках думаю варто спробувати свої можливості. Вам нових творчих задумів та втілення мрій!

 19. Доброго дня. Корисний та цікавий конкурс. Дякую. Завдяки йому, читаєш багато і знаходиш для себе щось корисне. А буває, що знаходиш недороблені, не правильно оформлені (вже не йде мова про помилки). В своїх коментарях намагаюся акцентувати недоліки для подальшого їх виправлення.

 20. Милі жінки! Сердечно вітаю Вас з чудовим весняним святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості й тепла! Нехай у Ваших оселях завжди панують мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов! Міцного Вам здоров’я, щастя, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою та Божої благодаті на довгі роки!

 21. Велике задоволення приймати участь у конкурсі “Вчитель – експерт”, ще приємніше – стати переможцем. Зовсім випадково опинилася на сторінках Вашого сайту, і як азартна людина вирішила спробувати свої сили. Хочу зазначити, що мені дуже сподобалося відчувати себе експертом. Тим більш, що багато робіт, дійсно, викликають непідробний інтерес, а іноді і захоплення. Тому деякі ідеї обов’язково візьму собі на озброєння. Дякую адміністрації сайту за такий чудовий конкурс! Бажаю Вам миру, добра і творчих злетів!

 22. Шановна, пані Ліліє! На мою думку сайт і конкурс – СУПЕР!!! Чому? За період педагогічної діяльності переглядала безліч розробок уроків та позакласних заходів в методичній літературі і зустрічалися такі, що очі зразу “загоралися” і уже завтра хотілося втілити в життя дану розробку! В такі моменти не один раз ловила себе на думці, що виникало бажання щиро подякувати автору, який вклав душу і серце в свою роботу, а можливості такої не було, не було зворотнього зв’язку! І ось тут, саме завдяки Вашому сайту і даному конкурсу я отримала таку можливість! Тому, буду дякувати своїм авторам-колегам та Вам, за надану чудову нагоду! Можливо, не вийде так часто, щоб отримати нагороду, але колегам буде приємно!!!))) Усім бажаю миру, успіхів та натхнення!!!

 23. За свій педагогічний стаж роботи ( 25 років) я брала участь у багатьох фахових конкурсах. Завдяки їм здовуваєш певний досвід, спілкуєшся з однодумцями , знаходиш нових друзів. Ваш конкурс для мене є можливістю пізнати щось нове, я цікавлюсь освітніми новинками , також хочу поспілкуватися з колегами.На вашому сайті дуже багато різноманітного матеріалу, який стане у пригоді вчителям, обов’язково пораджу його своїм колегам. Дякую!

 24. Дякую, за можливість відчути себе справжнім експертом!, це звісно жарт, але як відомо в кожнім жарті є своя частка правди!!! Це не просто конкурс, а можливіть бути почутим, можливо саме мій коментар доможе як користувачам так і автором роботи! всім бажаю плідної праці, та адекватного оцінювання. Розробникам сайту окрема вдячність!

 25. Недаром кажуть:” Вік живи – вік учись”. Для нас, вчителів, це невід’на умова професійного зростання, можливості залишатися цікавими для наших учнів. І на вашому сайті є величезна кількість матеріалу, що буде корисною як учителю – початківцю, так і вчителеві зі стажем. Схвалюю ідею організації даного конкурсу, адже, це не тільки можливість опублікувати власні розробки та побачити реакцію колег – професіоналів, а й спробувати власні сили в аналізі методичних розробок вчителів різних профілів.

 26. Чудовий , розвиваючий конкурс! На уроках ми, вчителі, “підштовхуємо” дітей висловлювати власні думки, вибудовувати логічний ланцюжок інформації.Тому і нам буде цінно не лише перечитати публікації, а й повправлятися в коментах)))

 27. Сайт яскравий, сучасний та корисний. Але я не зрозуміла різницю між SUPER.UROK-UA.com та UROK-UA.com. Поясніть,будь ласка!

 28. Дуже актуальна пропозиція для вчителів,які атестуються.Для мене ця інформація була новою і доречною.

 29. Дуже цікава інформація. Я цікавлюсь новинками різних освітніх сайтів.Хочеться побачити щось нове, цікаве.А ще хочеться поділитися з колегами своїми здобутками…А цей сайт дає можливість і поділитись, і прочитати щось нове. А також відчути себе експертом.Адже аналізувати набагато складніше.Я з задоволенням прийму участь у конкурсі.

 30. Уже вкотре цікавлюся сайтами, де можна знайти багато корисних і необхідних для сучасного педагога матеріалів. Професійна компетентність учителів та керівників навчальних закладів сьогодні не завжди відповідає потребам часу. А бути експертом – це значно вищий рівень професіоналізму. Тому дана публікація є дуже корисною.

 31. Із задоволенням візьму участь у конкурсі, адже кожен вчитель, безумовно володіє своєю власною експертною думкою. Коли я починала педагогічну діяльність, то дивилась на урок з боку його цікавості для дитини. Сьогодні у мене трохи інший кут зору. Тому вже порадила своїм колегам ваш сайт і буду брати участь у незвичайному конкурсі.=)))))))))

 32. Я згодна на умови. Коментувати прочитане – це передбачає вміння аналізувати, робити висновки, грамотно висловлюватися на дану тему.

 33. Я погоджуюся з Сергієм, що написати найбільшу кількість відгуків простіше, як провести глибокий аналіз заходу, виходячи з правильності програмових вимог за діючими програмами, детального аналізу методів і прийомів, їх доцільнісь використання, лаконічність викладу, вміння зацікавити матеріалом тощо. Пані Ліліє, можливо, варто дещо змінити критерії оцінювання? З повагою, Юлія Ліхванчук-Родюкова( так правильно).

 34. Добрий вечір.Чому коли залишаю коментар нема фото

 35. А хто буде давати експертну оцінку самим експертам? 🙂
  У цьому конкурсі лише один критерій – кількість відгуків. Тому його краще назвати не “Вчитель-експерт”, а “Вчитель, який написав найбільшу кількість відгуків”.
  Щоб бути екcпертом, треба самому творити, і творити багато. Не кожен має право бути експертом…

 36. Я – молодий учитель, мабуть, не маю права ще коментувати когось із більш досвідчених, але у ВНЗ нас вчили робити аналіз власного уроку, уроків студентів, аналіз роботи вчителів-майстрів, тому спробую!

  1. Дар’я, молодий вчитель має такі ж права, як і досвідчений. Не робіть з них кумирів, працюйте над собою і створюйте більше своїх власних методичних розробок – це не складно, якщо Ви є творчим вчителем 🙂 Успіхів Вам у роботі 🙂

 37. Доброго дня.Вибачте, що питання не по темі…Чи можна оплатити 10грн за сертифікат на номер телефону…мені не зручно з картки знімати гроші…

  1. Здрастуйте, Оплата карткою це найбільш зручний сьогодні спосіб оплати в Інтернеті, ним користуються усі сучасні люди. Ми працюємо з багатьма вчителями одночасно, тому кожна заявка, оплата і так далі фіксується в нашій базі, та зберігається мінімум рік, щоб не було ніяких збоїв, непорозумінь та помилок в процесі. А в разі виникнення якихось непорозумінь ми можемо переглянути все що відбувалось. Тому іншим способом оплати не приймаються.

 38. Приємно гортати сторінки сайту: тут і конспекти ,і сценарії, і цікавий дидактичний матеріал.Дякую!

 39. Добрий вечір! ..З великою зацікавленістю переглянула деякі матеріали сайту. Мені подобається, що наші творчі ініціативні вчителі шукають нові й нові методи та ефективні форми роботи навчально-виховного процесу! Щиро вітаю переможців! З води ВАМ і роси!

 40. Добрий вечір! В першу чергу вітаю переможців! Творчої наснаги, успіхів, мирного неба!
  Приємно вражена умовами конкурсу. мені подобається участь в конкурсах,закікавив мене ваш сайт .Щиро вдячна!

 41. Добрий вечір! Ваш сайт знайшла випадково, цікавий, насичений матеріалом. Є те, що можна взяти для роботи. Порекомендую колегам.

 42. Добрий вечір! Випадково зайшла на ваш сайт, дуже сподобався. Я працюю в школі 28 рік, але завжди у колег є багато цікавого що можна взяти для себе. Сподіюся що з часом поділюся і своїми надбаннями. Буду тепер користуватися порадами та методичними наробками колег і порекомендую друзям.

 43. Добрий вечір, я молодий вчитель і рада що знайшла ваш сайт. Він стане мені в нагоді, тут є багато цікавого і корисного, обов’язково буду користуватися порадами і методичними наробками.

 44. Доброго дня! Протягом минулого навчального року Ви тричі публікували мої матеріали: конспект уроку, сценарій виховного заходу та опорні таблиці з історії. Я отримала три сертифікати, а про конкурс дізналася лише тепер. Я спробую взяти участь у конкурсі для поглиблення власного досвіду. Дякую за таку можливість .

 45. Вітаю! Сайт цікавий і корисний. Постараюсь взяти участь у незвичайному конкурсі. Ви молодець!!!

 46. Вітаю! Ваш сайт дуже хороший! Обов”язково коментуватиму дописи)

 47. Не вдається написати коментар до ” Інтегрований урок математики і музики для 5 класу.
  Прекрасний і винятковий Солов’яненко”. Чому?

 48. Я раджу не просто коментувати матеріал ,це найлегше, що може бути,треба вказувати на методичну цінність цього матеріалу,на його доречність у роботі вчителя на уроці, на активізації цієї роботи,на використання нових методів і технологій роботи на уроці,а ,можливо,і на використання мультимедійних дошок та нестандартних чи інтегрованих уроків.З повагою до Вас і щирими побажаннями успіхів.

  1. Шановна Лідія Степанівно! От давайте покажіть усім майстер-клас у серпні, що таке експертна оцінка 🙂

 49. Шановна, пані Ліліє! Я вдячна Вам за організацію такого чудового конкурсу. Спочатку, не буду кривити душею, був спортивний інтерес до перемоги. А потім він переріс у бажання дізнатись щось нове, щоб надалі використати у своїй практиці. Особливі слова вдячності за Інформаційний бюлетень. Це сьогодні, під час відпустки, є час посидіти в Інтернеті скільки хочеш, а коли вона закінчиться, то ця можливість переросте – у скільки потрібно для підготовки до уроків. Можливості слідкувати за новинками надходжень цікавого матеріалу зменшиться. А так – завжди свіжі новини педагогічного життя. Участь у цьому конкурсі дала можливість не лише поповнити багаж знань, а й познайомитись з новими друзями. Дякую! Чекаємо нових конкурсів!

  1. Дякую і Вам. Ви принесли дуже велику користь для сайту та його користувачів.
   Стосовно інформаційного бюлетеня, не знаю подивитесь наскільки він для вас буде корисним. Тому що це автоматичний процес. Новини не відбираються якось дуже індивідуально чи наприклад під якісь заходи. Вони повністю залежать від того, які матеріали надішлють нам для публікації інші користувачі.
   Стосовно конкурсів, пропонуйте. Можливо якраз ваша ідея буде цікавою.

   1. Кожен місяць року має свої визначні дати, свята: Чорнобиль, Паска, Покрова (свято козаків), Новий рік, День матері… Можливо, щоб надходження по Інформаційному бюлетеню були тематичними, можна організувати Конкурс на кращий конспект чи розробку виховного заходу, присвячену тій чи іншій події місяця. А оцінювати можна буде по кількості схвальних коментарів за надісланий матеріал (адже конкурс Вчитель – експерт ще триватиме).

    1. От саме це я і мала на увазі по інформаційному бюлетені, проблема у тому, що дуже часто надсилають якийсь цікавий матеріал уже після того як дата заходу минула.

     Стосовно конкурсу, ідея хороша, але завжди знайдуться хитруни)) які будуть штучно накручувати показники. Можна самому коментувати з різних аккаунтів, просити знайомих, врешті решт можна навіть купити коментарі. Є сайти де продаються такі послуги. Таким чином можна вивести у переможці навіть самий бездарний матеріал. А довести шахрайство буде складно 🙂

 50. Я щось пропустила? То тепер переможці будуть кожного тижня? Мене трохи не було, а тепер прочитала, що було проведене голосування стосовно цього?

  1. За результатами голосування, правила конкурсу залишаються без змін.

 51. Велика вдячність Лілії Іванівні за ідею конкурсу. Звичайно, елемент змагання присутній. Мушу зізнатись раніше знайомилась з матеріалами колег за заголовками та короткою анотацією. Але конкурс “змусив” переглядати роботу повінстю, а для того, щоб залиши коментар, потрібно перечитати й декілька разів. І я вдячна саме за це, так як багато почерпнула цікави,х креативних ідей!!!

 52. Доброго дня! Вже залишила багато коментарів, а зараз зрозуміла, що саме зацікавило. По- перше, азарт змагання ( у халаті, і в зручний для мене час – це переваги!), а по-друге, можливість вчитись виказувати свою думку ( і негативну) в коректній формі, спокійно ( а мабуть, у спокої – сила!) і безумовно, кожна маленька перемога надаст сили і натхнення до наступного учбового року. Всім бажаю успіхів. Дякую.

  1. Доброго дня! Як ми не намагались раніше зацікавити людей залишити коментар – нічого не виходило. А виявляється ось у чому секрет – у азарті та бажані перемогти. А ще напевно дійсно, те що конкурс літом і всі мають більше вільного часу ніж зазвичай. Оголошуючи конкурс, навіть не сподівались на таку кількість активних учасників. Тому дуже раді. Повірте, для сайту та користувачів, ваші коментарі мають колосальне, дуже важливе значення.

 53. Доброго вечора! Цікава інформація, не зовсім звичайний конкурс. Критикувати значно легше, як на мене, ніж щось зробити. Тож спробуємо.

  1. Доброго дня! Казали що спробуєте, але щось так і не спробували)). Напевно не так уже і легко критикувати як здається на перший погляд. Насправді конкурс не такий уже і простой як може здатись. Адже щоб критикувати, потрібно ще прочитати матеріал 🙂

   1. Уже спробувала. Але, можливо, занадто критично ставлюсь до прочитаних матеріалів. Завжди, коли знайомишся з статтями на освітніх сайтах, хочеться почерпнути щось нове і креативне, таке, що можна використати в роботі.

 54. Добрий день. Не претендую на перемогу, але почитати та прокоментувати матеріали, думаю, буде цікаво.

 55. Надзвичайно цікавий конкурс Ви придумали!!!!!!!!!!! Такого ще не зустрічала. Обов’язково буду брати участь!!!

  1. Насправді ідея не нова, такий конкурс можна побачити на багатьох сайтах, але у інших тематиках. На освітніх сайтах таких конкурсів і справді можливо немає. Дякуємо, що приймаєте активну участь!

 56. Доброї ночі! Цікавий конкурс. Я в такому ще не приймала участі. Дякую за запрошення!

 57. Дякую організаторам за цікавий конкурс, за нагоду поспілкуватися з колегами та висловити власні думки щодо розміщених матералів!!!

 58. Доброго дня! З великим задоволенням отримала Вашу пропозицію щодо участі у конкурсі “Учитель-експерт”. Це цікава пропозиція, можливість у відпустці спробувати свої сили, знання.

 59. Чудова думка. Дякую за можливість висловити свої думки.

 60. Дякую за те, що надаєте можливість прийняти участь у конкурсі “Учитель- експерт”. Готова до експерименту. Це гарна можливість спробувати свої сили !

 61. Доброго дня! Дуже цікаво, адже не можливо, щоб матеріали кожної публіуації були використані в діяльності коментарів. Дякую!

 62. Дякую за пропозицію, цікаво випробувати свої знання.

 63. Доброго дня!
  Приємно що організатори надали можливість залишати коментарі там де тільки можливо, але не забувайте про власну компетентність та компетенції!
  Дякую!

  1. Доброго дня! Власне можливість залишати коментарі була завжди, але чомусь так вже склалось, що вчителі не дуже охоче їх залишають. Можливо соромляться бути першими 🙂 Тому, ми хочемо змінити цю ситуацію, оскільки вважаємо, що навіть трохи суб’єктивна думка – все одно є досить цікавою та цінною для відвідувачів.
   Інколи почитати коментарі до матеріалу, буває більш цікаво, ніж сам матеріал 🙂

 64. Дякую за те, що надаєте можливість прийняти участь у конкурсі “Учитель- експерт”. Готова до експерименту. Обов`язково спробую свої сили!

 65. Дуже слушно. Скористаюсь. Чи можна давати коментарі до будь яких предметів?

  1. Так, ви можете залишати коментарі до будь-якої публікації на сайті де є така можливість.

Обговорення закрито