Конспект уроку з англійської мови на тему “Магазин і покупки”

Автор: Вчитель іноземної мови Школьницька Іванна Йосипівна

Screenshot_3Ознайомити дітей з назвами магазинів і заохотити їх до покупок.


 

 

 

 

 

 

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок складений і проведений методично вірно. Важливо, що є ігровий момент і збережені всі види роботи: читання, говоріння, аудіювання та письмові вправи. Цікава вправа з зірочками. Діти дізналися про назви різних магазинів та що в них можна купити. Дякую вам.

  2. Конспект уроку побудований методично правильно. Поставлена мета – розвиток навичок читання, аудіювання, письма, говоріння досягається відповідними вправами. Цікавий роздавальний матеріал допоможе закріпити лексичний матеріал.

  3. Тему на уроці повністю розкрито. Вчитель формує комунікативні навички учнів через злагоджений діалог , діти є співавторами уроку. Ігровий момент сприяє розвитку пізнавального інтересу учнів. Використання таблиці, зірочок зі словами допомагають засвоїти мовний матеріал. Конспект уроку можна взяти за зразок колегам.

  4. Урок детально прописаний. Учитель вводить дітей в іншомовну атмосферу на основі діалогу. В ігровій формі учні закріплювали лексику з теми. Естетично і цікаво виглядають картки, на яких діти записують назву предмета і місце, де його можна придбати. Учням не могла не сподобатися робота з словами, записаними на зірочках, які треба співвіднести до певної категорії (їжа, одяг, магазин). Всі види діяльності , а саме читання, говоріння, письмо, аудіювання, характерні конспекту уроку з англійської мови. Спасибі Іванні Йосипівні за насичену розробку.