Конспект уроку з англійської мови, 5 клас

“Місце, де я живу”

Автор: учитель англійської мови Литинець Світлана Василівна

учитель англійської мови Литинець Світлана ВасилівнаТема: Місце, де я живу.

Підтема: Мій обласний центр.

Мета: активізувати лексику з теми «Місце, де я живу. Мій обласний центр», розвивати вміння монологічного, діалогічного мовлення, продовжувати формування навичок читання; розвивати логічне мислення, увагу; виховувати інтерес до вивчення англійської мови, до визначних місць нашої країни.

Обладнання: підручник, робочий зошит, словник, фонетичні картки, картки з текстом «Kirovograd Region»

Хід уроку

I. Організаційний момент

  1. Привітання:

T: Good morning children. How is your mood today?

T: OK, who is on duty today? Can you tell me who is absent?

  1. Перевірка домашнього завдання

T: What was уour home task for today?

T: But first explain me please, when we use the construction “there is” and when we use “there are”.

(учні один за одним читають по реченню а сусіди по парті пояснюють чому використана та чи інша конструкція)

3. Фонетична зарядка

T: And now let’s revise some sounds [a:], [ju], [ʃ].

(Робота з фонетичними картками.)

T: And now give me your examples of these sounds.

  1. Лексична зарядка

T: Last lesson we were talking about our village. Let’s think what can we find here? One by one come to the board and write down it.

(Вчитель пише назву села посеред дошки. А учні називають ті споруди і місця які є в їхньому селищі та один за одним підходять до дошки та пишуть)

  1. Повідомлення теми і мети уроку

T: The topic of our lesson is « My region ». Can you name it? (Kirovograd)

II. Основна частина

  1. Розвиток діалогічного мовлення .

T: And now make up dialogues with your partner about the place where you live. As example of questions you can use exercises 5 and 6 on page 142. You have 5 minutes to create dialogues.

T: Let’s present our works! (учні презентують свої діалоги)

  1. Розвиток навичок читання

Pre-reading activity

T: And now let’s read about our region. I will give you texts. But before reading it let’s think what we know about it. What we can find here?

(учні розповідають на англійській мові що вони знають)

Reading activity

T: Nice children! You know so much information. And now let’s read the text one by one. Maybe we will find out something new? New facts or new words?

(Учні читають текс ланцюжком. Сусіди по парті перекладають. Усі незнайомі слова записують до словника)

Post-reading activity

T: So what was new for you?

When was it established?

What is it famous for?

III. Заключна частина

  1. Ппідведення підсумків

Children you have done a great work today. I am proud of you. So how do you like our lesson?

  1. Виставлення оцінок

You worked hard today. So, let estimate each other. (Кожен учень оцінює свого сусіда по парті. Вчитель погоджується або пропонує свою оцінку, пояснюючи чому так)

  1. Домашнє завдання

You home task will be to write a letter to your friend about your region. Try to remember everything we were talking about and add this information to your letter.

Thank you very much today’s lesson. Good bye! Have a nice day!

Додатки до уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Цікавий вид виставлення оцінок на уроці! Але у Вас або дітки сильні, або Ви гарно працюєте над їхнім самооцінюванням. От так собі думаю, що мої б так не змогли, зараз або всім би мало бути гарна оцінка, або плач!