Конспект уроку з англійської мови для 3 класу на тему
“Опис зовнішності людини”
Автор: вчитель іноземної мови Бихун Марина Олександрівна
Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів. Виховувати ввічливість.
Обладнання: Роздатковий матеріал, кольорові олівці, підручник “English” 3кл, А.Несвіт
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
- Привітання.
Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning!
Im glad to see you!
- Повідомлення теми та мети уроку.
Today we`ll learn to describe yourself and each other.
- Введення в іншомовну атмосферу.
– перевірка домашнього завдання
Прослухайте і поставте номер біля відповідної частини тіла
Number 1 – a foot
Number 2 – a head
Number 3 – a hand
Number 4 – a leg
Number 5 – an arm
Number 6 – a body
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Подання та відпрацювання нових ЛО.
1) Бесіда з учнями.
Tall – short
Dark – fair hair
Long – short hair
Учитель показує учням малюнки і називає відповідні слова.
Домалюй малюнок
1)Hello! Im a clown! I have got a big red nose. I have got big yellow mouth and brown short hair.
2) Hello! Im a clown! I have got a small blue nose, big red mouth, green hair.
- Фізкультхвилинка.
Hands on shoulders,
Hands on knees.
Hands behind you,
if you please;
Touch your shoulders,
Now your nose,
Now your hair and now your toes;
Hands up high in the air,
Down at your sides, and touch your hair;
Hands up high as before,
Now clap your hands, one-two-three-four!
- Навчання читання
Робота за підручником
1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями.
Т: Look at the picture on page 49. Who can we see? We can see two monkeys — Monika and Mira. Mira is the mother and Monika is her daughter. Look! Mira can play music and Monika can dance.
2) ) Reading. Впр. 4 (с. 49).
Listen and read after me.
3) Post-Reading Activity.
а) Впр. 5 (с. 49). Учні читають речення, обираючи правильний варіант його закінчення.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Домашнє завдання.
- Підведення підсумків уроку.
Guess – who is it?.
За моїм описом діти повинні здогадитись кого я описую.
1) This pupil is tall. He has got green eyes, small nose and dark short hair.
– is it Ivan?- Yes\No….
Урок збагачує дитину досвідом групової інтелектуальної діяльності, стає джерелом поведінкових навичок і навичок спілкування.