Конспект уроку з хімії для учнів 10-го класу на тему: “Оксиди неметалічних елементів. Кислотний характер оксидів і гідратів оксидів. Кислотні дощі”

Автор: вчитель хімії Батіщева Вікторія Павлівна

Батіщева Вікторія ПавлівнаМета:

  • розширити знання учнів про кислотні оксиди на прикладі сульфур(IV) і сульфур(VI) оксидів, нітроген(IV) оксиду, карбон(II) і карбон(IV) оксидів, порівняти їх фізичні й хімічні властивості;
  • розвивати  в учнів розуміння причинно-наслідкових зв’язків між складом, будовою, властивостями та застосуванням речовин, логічне мислення, вміння порівнювати та спостерігати;
  • розкрити сутність поняття «кислотні дощі», розвивати екологічні знання учнів формувати пізнавальний інтерес та інтерес до вивчення предмета.
  • продовжувати виховувати взаємоповагу, толерантність, вміння самостійно працювати на уроці.

Тип уроку: урок засвоєння  нових знань.

Методи: словесні (бесіда), практичні (виконання вправ, , самостійна робота, гра).

Форми роботи: фронтальне опитування, групова та індивідуальна робота.

Обладнання: дидактичні картки, періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва,магнітні картки, відеопрезентація, колекція неметалів.

Хід уроку

Завантажити матеріал на свій диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Доступно викладений матеріал.Відповідає усім вимогам.Можна використовувати навіть дома, під час удосконалення знань виучуваногоматеріалу з дитиною.

  2. Хороший конспект уроку. Методично правильно побудований. Вчитель враховує й вік учнів, і їхні уміння та здобуті навички і знання. В конспекті уроку присутні всі види роботи: повторення, дослід, практикум. Різновид роботи сприяє зацікавленності учнів у вивченні матеріалу. Актуальним є екологічне виховання учнів, поєднання теорії з практикою ( розповідь про кислотні дощі та заходи запобігання їм). Дякую.