Конспект уроку з літературного читання у 3 класі.

Автор: вчитель початкових класів Ничипор Світлана Миколаївна

Screenshot_5Правильно навчає той, хто навчає цікаво. Тому завжди прагну , щоб урок не лише давав дітям знання, а й перетворювався на очікуване дійство, маленьке свято та приносив естетичну насолоду.


 

Документ до уроку

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчительці вдалося за допомогою поетичного слова створити зимову казку. Всі види роботи продумані, підпорядковані меті уроку. Належна увага приділена розвитку мовлення, образного мислення, уяви, фантазії. Проведено детальний аналіз змісту творів, мовних засобів, що створюють картини зими.

  2. Гарний конспект уроку. Багато видів діяльності, методів і форм роботи. Чомусь не вказується тип уроку, уже по самому конспекту визначаємо. Є творча робота, що розвиває фантазію та уяву діток. Дякую за чудовий урок!

  3. Світлана Миколаївна, дякую за чудовий урок, насичений добром, віршами, позитивним емоційни настроєм. Мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів відбувалася протягом усього уроку, була спрямована на розвиток в учнів інтересу до навчання, потреби у різноманітних знаннях, розуміння необхідності вивченого у житті. Застосовані різні форми й методи роботи. Справжній урок, на який очікують усі діти.