Конспект уроку з математики для 1 класу на тему: “Доповнення чисел до 10. Узагальнена таблиця додавання і віднімання в межах 10.”

Автор: вчитель початкових класів Івасів Уляна Михайлівна

Тема: Доповнення чисел до 10. Узагальнена таблиця додавання й віднімання в межах 10. Розв’язування прикладів і  задач.

Мета: узагальнити табличні випадки додавання й віднімання в межах 10; вправляти учнів в доповненні одноцифрових чисел до 10; повторити назви компонентів дій додавання й віднімання;  розвивати пам’ять, увагу, спостережливість, логічне мислення, математичне мовлення, кмітливість; виховувати акуратність, бережливе ставлення до природи.

Обладнання: презентація до уроку, узагальнена таблиця додавання і віднімання в межах 10, ілюстрації  підсніжників, геометричні фігури.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка конспекту повністю відповідає вимогам чинної програми. Багато інтерактивних вправ та завдань, що активізують роботу учнів та покращують їх настрій. Використання мультимедійної презентації – це завжди + учителеві. Дякую.

  2. Уляна Михайлівна достатньо творчо підійшла до створення цього уроку – гри. У процесі проведення гри у багатьох учнів підвищується інтерес до предмету. Навіть пасивні на уроці діти хочуть вступити в гру. Ігри повніше реалізують підготовку учнів до практичної діяльності, привчають до колективних форм роботи. Що може буди краще!

  3. Можна позаздрити майстерності вчителя, що з першокласниками може виконати такий об’м різноманітних вправ. Цікава тематика мандрівки , їй підпорядковані задачі та доповнення у виді презентації- усе підпорядковане ефективній роботі на уроці.