mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики для 1 класу на тему: “Доповнення чисел до 10. Узагальнена таблиця додавання і віднімання в межах 10.”

Автор: вчитель початкових класів Івасів Уляна Михайлівна

Тема: Доповнення чисел до 10. Узагальнена таблиця додавання й віднімання в межах 10. Розв’язування прикладів і  задач.

Мета: узагальнити табличні випадки додавання й віднімання в межах 10; вправляти учнів в доповненні одноцифрових чисел до 10; повторити назви компонентів дій додавання й віднімання;  розвивати пам’ять, увагу, спостережливість, логічне мислення, математичне мовлення, кмітливість; виховувати акуратність, бережливе ставлення до природи.

Обладнання: презентація до уроку, узагальнена таблиця додавання і віднімання в межах 10, ілюстрації  підсніжників, геометричні фігури.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з математики для 1 класу на тему: Закріплення вмінь додавати та віднімати в межах 20. Складання та розв’язування задач за коротким записом... Конспект уроку з математики для 1 класу на тему: Закріплення вмінь додавати та віднімати в межах 20. Складання та розв’язування задач за коротким записом Автор: вчитель початкових класів Атаманюк Люд...
Конспект уроку математики у 1класі на тему: “Систематизація і узагальнення здобутих знань. Розв’язування прикладів і задач. Порівняння чисел і виразів”... Конспект уроку математики у 1 класі на тему: "Систематизація і узагальнення здобутих знань. Розв’язування прикладів і задач. Порівняння чисел і виразів" Автор: Вчитель початкових класів Стречена Ірин...
Конспект уроку математики 1 клас Конспект уроку математики 1 клас Автор: вчитель початкових класів Кумка Олена Миколаївна Даний урок є логічним продовженням роботи над розділом «Нумерація чисел першого десятка». Завданням якого є ф...
1067

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Розробка конспекту повністю відповідає вимогам чинної програми. Багато інтерактивних вправ та завдань, що активізують роботу учнів та покращують їх настрій. Використання мультимедійної презентації – це завжди + учителеві. Дякую.

  2. Уляна Михайлівна достатньо творчо підійшла до створення цього уроку – гри. У процесі проведення гри у багатьох учнів підвищується інтерес до предмету. Навіть пасивні на уроці діти хочуть вступити в гру. Ігри повніше реалізують підготовку учнів до практичної діяльності, привчають до колективних форм роботи. Що може буди краще!

  3. Можна позаздрити майстерності вчителя, що з першокласниками може виконати такий об’м різноманітних вправ. Цікава тематика мандрівки , їй підпорядковані задачі та доповнення у виді презентації- усе підпорядковане ефективній роботі на уроці.