Конспект уроку з математики для 6-го класу на тему: Розподільна властивість множення. Розкриття дужок

Автор: учитель математики Пендюр Оксана Іванівна

У розробці детально подається теоретичний матеріал. Підібрані завдання охоплюють різні аспекти теми, що дозволяє повністю її розкрити та максимально досягти мети уроку. Використовуються інтерактивні методи навчання.


 

Тема уроку. Розподільна властивість множення. Розкриття дужок.

Мета уроку: повторити матеріал про розподільну властивість множення; ознайомити з правилом розкриття дужок і його застосуванням; винесенням спільного множника за дужки; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, уміння робити висновки, математичну мову, пам’ять; виховувати увагу, активність, самостійність та відповідальність, інтерес до математики.

Хід уроку

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Подібні уроки потрібно демонструвати для вчителів- початківців своєї справи, є з чого брати приклад!!! Конспект методично грамотний, структура його чітка й логічна. Розкривається питання послідовно, завдання описано громотно, з розв”язками. Вдало продумано етап закріплення знань. А байка з дробами – це щось!!!! Оригінально і творчо! От вам і інтеграція знань. На домашнє завдання рекомендую диференціювати завдання. Спасибі!