Конспект уроку з української мови 4 клас

Автор публікації
ПІБ автора: Каркач Василина Миколаївна
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: ЗСШ №40
Оцініть:

Використовуючи стратегії критичного мислення можна забезпечити умови для повноцінного розвитку особистості.

Щоб зацікавити учнів роботою на уроці, необхідно подбати про гармонійне поєднання його мотиваційного, змістовного та розвивального компонентів. Зміст має привабити дітей чимось незвіданим, сприяти розвивальним, дидактичним цілям. Дитина має зрозуміти значущість навчального матеріалу. Невичерпним матеріалом для занять є саме життя. Кожна складова уроку допомагає створити образ, який змушує дітей уявляти, фантазувати, спонукає до активної мовленнєвої діяльності.

Багато цікавих вправ, які допомагають розвинути мову і збагатити словниковий запас. Варто тільки звернути постійну увагу на такий вид роботи, і це обов’язково принесе свої плоди. Хоч не відразу, але через певний проміжок часу мова учнів стає значно багатшою, емоційною, вони смиливіше починають висловлювати свої думки і почуття.

Oсoбливo хoчеться підкpеслити, щo впpoвaдження технoлoгії ТPКМ не вимaгaє дoдaткoвих умoв. Єдинa умoвa – це бaжaння вчителя пpaцювaти твopчo, пo-сучaснoму. Стратегії критичного мислення можна використовувати на будь-яких уроках і на будь-яких етапах уроку.

Вікно перегляду документа

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *