Куточок здоров’я

Куточок здоров'я

Початкова школа – це особливий світ, в якому навчання, виховання і гра складають єдине ціле. Оформлення початкової школи відбиває усю специфіку учбового процесу в молодших класах.

Основні принципи оформлення початкової школи

Використання одного кабінету для викладання усіх предметів в початкових класах обумовлює специфіку оформлення початкової школи.

У оформленні кабінетів початкових класів повинні гармонійно поєднуватися методичні матеріали по предметах, що вивчаються, і ігрові елементи. Оформлення початкової школи має на своїй меті не стільки навчання, скільки естетичне виховання учнів і підвищення мотивації до навчання.

Оформлення кабінетів початкових класів повинне включати матеріали, що відбивають символіку України, сприяючу початковому патріотичному вихованню. Цікаві і корисні матеріали по рідній мові, використані при оформленні кабінетів початкових класів, навчать маленьких школярів любити і поважати рідну мову.

Оформлення кабінетів початкових класів вимагає не лише творчого підходу з боку вчителя, але і дотримання загальних методичних рекомендацій:

  • Основний принцип оформлення початкової школи – помірність. Декоративні елементи і методичні матеріали не повинні відволікати увагу школярів від змісту уроків. Використання помірно яскравих, пастельних тонів (рекомендується зелений, жовтий, помаранчевий, рожевий) і відсутність занадто дрібних, різких деталей не перенапружуватиме зір дітей;
  • Оформлення кабінетів початкової школи має бути естетичним, продуманим і виконаним в єдиному стилі;
  • Бажано при оформленні кабінетів початкових класів приділити увагу державній символіці і здоровому способу життя і правил ПДД;
  • Наявність методичних матеріалів має бути мінімальною, переважають елементи, що відбивають успіхи класу, присвячені творчості учнів, ігрові завдання, що збільшують інтерес до навчання.

Пропоную вашій увазі шаблони для оформлення куточка здоров’я в початкових класах. Також в рубриці схожі матеріали ви зможете скачати не лише шаблони куточка здоров’я, але також шаблони для оформлення класного куточка, та куточка групи продовженого дня.

Бажаю успіхів!

Шаблони для оформлення куточка здоров’я

Шаблони для оформлення куточка здоров’я Шаблони для оформлення куточка здоров’я (1) Шаблони для оформлення куточка здоров’я (2)
Шаблони для оформлення куточка здоров’я (3) Шаблони для оформлення куточка здоров’я (4) Шаблони для оформлення куточка здоров’я (5)
Шаблони для оформлення куточка здоров’я (6)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Яскраві шаблони для оформлення куточка здоров’я в початкових класах. Автор розробив 7 шаблонів, за допомогою яких можливо змістовно донести інформацію до учнів.