Лінгвістична казка про апостроф. Призначена для використання на уроці української мови в 2 класі
Автор: вчитель початкових класів Бойко Тетяна Дмитрівна
Казка про апостроф допоможе учням ознайомитися зі знаком “апостроф” в доступній і цікавій формі. Краще запам’ятати правила написання слів з апострофом.
Так, дійсно, дітям краще буде запам’ятати написання апострофу, якщо їм цей матеріал подати у такому вигляді. Дякую Вам, пані Тетяно, за таку чудову наробку.
Цікава казка! Пізнавальна, навчальна. Малечі значно легше сприймати навчальний матеріал з такими методичними прийомами як казка, гра. “Забираю” лінгвістичну казку до своєї методичної скриньки. Дякую Вам, Тетяно Дмитрівно. Бажаю творчої наснаги, гарних учнів, визнання колег.
Дякую за щирі слова. Приємно, що моя казка Вам сподобалась і буде використана на уроках. Це найкраще визнання. Щиро Вам вдячна.
Дякую за матеріал. Такі перлинки творчості вчителя мають бути гідно відзначені. Адже лише творча людина, яка впевнена у власних силах може представити унікальний матеріал для всебічного розгляду. Вважаю, що Ви, шановна Тетяно Дмитрівно – талант.А талановиті люди мають бути високо оцінені!!!!!!!!!!
Шановна Тетяно Дмитрівно ! Ваша лінгвістична казка дуже гарна та важлива на уроках в початкових класах. Без таких казок та ігрових моментів не може проводитись. Це головні засади проведення уроків у початкових класах.Читаєш -і дивуєшся ,що є творчі та креативні вчителі.Ви -учитель справжній та гідний для сучасної школи. Я ставлю Вам високу оцінку. Дякую Вам за неймовірну творчість та ковток свіжого натхнення. Низький уклін Вам .Мирного неба та душевного спокою.
Лінгвістична казка про апостроф допоможе вчителю підвести дітей до теми уроку в ігровій формі,закріпити знання про голосні і приголосні звуки.На мою думку, не зовсім вдалою і зрозумілою дітям є вулиця з будиночками і ставком,щоб розселити відповідні букви.
Дякую за коментар. Поясню, що під час розповіді казки, я розподіляю літери відповідно по “вулицях” просто на дошці, де є схема . Таким чином діти вимовляють звуки і обирають, яка “вулиця і будиночок” підходять для букви, що його позначає. Просто схема , зроблена на цьому аркуші , значно відрізняється від поданої на дошці. Наприклад: там , де будиночок у вигляді губ – це губні приголосні, а де витянутий овал – свистячі іт .п.
Дякую за детальне пояснення щодо “вулиці з будиночками”. Ви впевнений у собі вчитель.
Дякую Вам, шановні колеги, за оцінку моєї скромної праці. Буду рада поділитися іншими своїми напрацюваннями.