mail@urok-ua.com

Лінгвістична казка про апостроф. Призначена для використання на уроці української мови в 2 класі

Автор: вчитель початкових класів Бойко Тетяна Дмитрівна

Бойко Тетяна ДмитрівнаКазка про апостроф допоможе учням ознайомитися зі знаком “апостроф” в доступній і цікавій формі. Краще запам’ятати правила написання слів з апострофом.


 

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4.8 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Робота над фразеологізмами на уроках української мови 2-4 класи Робота над фразеологізмами на уроках української мови 2-4 класи Автор: вчитель початкових класів Гладчук Руслана Богданівна У збірнику поміщені різнорівневі завдання для опрацювання найбільш поширен...
Тестові завдання з української мови для 2-го класу Тестові завдання з української мови для 2-го класу Автор: вчитель початкових класів Костів Людмила Володимирівна Дана розробка дозволяє перевірити рівень навченості другокласників із тем програмовог...
Конспект уроку з української мови для 2-го класу на тему: Поняття про речення. Основні ознаки речення Конспект уроку з української мови для 2-го класу на тему: Поняття про речення. Основні ознаки речення Автор: вчитель початкових класів Морозова Вікторія Петрівна Розробка даного уроку з української ...
1156

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

 1. Так, дійсно, дітям краще буде запам’ятати написання апострофу, якщо їм цей матеріал подати у такому вигляді. Дякую Вам, пані Тетяно, за таку чудову наробку.

 2. Цікава казка! Пізнавальна, навчальна. Малечі значно легше сприймати навчальний матеріал з такими методичними прийомами як казка, гра. “Забираю” лінгвістичну казку до своєї методичної скриньки. Дякую Вам, Тетяно Дмитрівно. Бажаю творчої наснаги, гарних учнів, визнання колег.

  1. Дякую за щирі слова. Приємно, що моя казка Вам сподобалась і буде використана на уроках. Це найкраще визнання. Щиро Вам вдячна.

 3. Дякую за матеріал. Такі перлинки творчості вчителя мають бути гідно відзначені. Адже лише творча людина, яка впевнена у власних силах може представити унікальний матеріал для всебічного розгляду. Вважаю, що Ви, шановна Тетяно Дмитрівно – талант.А талановиті люди мають бути високо оцінені!!!!!!!!!!

 4. Шановна Тетяно Дмитрівно ! Ваша лінгвістична казка дуже гарна та важлива на уроках в початкових класах. Без таких казок та ігрових моментів не може проводитись. Це головні засади проведення уроків у початкових класах.Читаєш -і дивуєшся ,що є творчі та креативні вчителі.Ви -учитель справжній та гідний для сучасної школи. Я ставлю Вам високу оцінку. Дякую Вам за неймовірну творчість та ковток свіжого натхнення. Низький уклін Вам .Мирного неба та душевного спокою.

 5. Лінгвістична казка про апостроф допоможе вчителю підвести дітей до теми уроку в ігровій формі,закріпити знання про голосні і приголосні звуки.На мою думку, не зовсім вдалою і зрозумілою дітям є вулиця з будиночками і ставком,щоб розселити відповідні букви.

  1. Дякую за коментар. Поясню, що під час розповіді казки, я розподіляю літери відповідно по “вулицях” просто на дошці, де є схема . Таким чином діти вимовляють звуки і обирають, яка “вулиця і будиночок” підходять для букви, що його позначає. Просто схема , зроблена на цьому аркуші , значно відрізняється від поданої на дошці. Наприклад: там , де будиночок у вигляді губ – це губні приголосні, а де витянутий овал – свистячі іт .п.

    1. Дякую Вам, шановні колеги, за оцінку моєї скромної праці. Буду рада поділитися іншими своїми напрацюваннями.