Методична розробка бінарного уроку з економіки та інформатики для учнів 11 класів на тему: «Підприємницька діяльність – рушійна сила економіки країни»

Автор: учитель географії та економіки Ковальчук Наталія Василівна

Ця розробка була представлена у Всеукраїнському конкурсі «Навчання вищої проби» в рамках проекту «Pt – перспективні технології навчання». Тема для 11 класників актуальна. Коли ми завершуемо вивчати табличний процесор в 11 класі діти із задоволенням приймають участь в представленій економічній грі, показуючи свої здобуті навички в MS Excel. Також ці матеріали можна використати при проведенні бінарного уроку в класах економічного профілю, що ми й робимо вже декілька років.


 

Конспект

Презентація

Завантажити конспект, презентацію та додатки на свій диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Надзвичайно корисна розробка, обов’язково запропоную її переглянути своїм колегам – предметникам, адже вона чітко дає відповідь на улюблене питання школярів :” А навіщо мені вчити цю тему..?”. Спасибі авторам, творчих успіхів і надалі.

  2. Шановно, колего! Ваші завдання носять навчальний характер: учні вчаться виконувати обчислення за даними в таблиці; розвивають творчі здібності, логічне мислення; тренують пам’ять та увагу;
    виховують старанність, уважність. Творчих успіхів вам!