Методичні рекомендації проведення новорічних свят у школі

Посібник “Чарівна фейєрія новорічних свят”

Кравчук Тетяна МиколаївнаАвтор: Заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської мови Кравчук Тетяна Миколаївна

Методичний посібник адресований заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам, класним керівникам. Містить методичні рекомендації з організації новорічно-різдвяних заходів у школі.

Використовуючи матеріали посібника педагог зможе провести виховну годину, ранок, конкурс, святковий вечір, традиційні новорічні релігійні свята.

Зміст посібника

1. Вступ. Формування колективу, виховання в кожного його учасника активного ставлення до навколишньої дійсності, розвиток індивідуальних здібностей дітей під час організації та проведення шкільних свят.

2. Поради щодо організації змістовного дозвілля учнівської молоді у період новорічних та різдвяних свят.

3. Додатки.

 • З історії святкування Нового року. Новорічні традиції у світі.
 • Поздоровлення та привітання з Новим роком.
 • Сценарії новорічних заходів:
  • Свято «Андріївські вечорниці»
  • Вистава «У надвечір’ї Святого Миколая»
  • Новорічний ранок для учнів 1-4 класів «У сяйві новорічних вогнів»
  • Новорічна конкурсно-розважальна шоу-програма «Голубий вогник: ретро 60-80-ті»
 • Інструктаж з безпеки життєдіяльності учнів під час зимових канікул

4. Рекомендована література

Вікно перегляду посібника

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Яскраво оформлений методичний посібник може бути настільною книгою будь якого педагога, до якої час від часу можна повертатися. Погоджуюся з колегою попередньою, що хотілося б переглянути весь матеріал, а особливо зацікавив досить об”ємний інструктаж з безпеки життєдіяльності під час зимових канікул, який включав 10 сторінок. Але дякую і за тих 36 сторінок з якими познайомилася. З повагою.

 2. Спасибі Тетяні Миколаївні за такий посібник. Яскравий, змістовний, матеріал цікавий. На жаль у вікні перегляду помістилося 36 сторінок. Дуже хотілося переглянути матеріал новорічного ранку та свята Святого Миколая для молодших школярів. Як практично це зробити?

  1. На жаль, у нас цього зробити не вдастся. Не знаю як так сталось, але чомусь у нас повної версії документа немає. Тому повну версію, напевно, можна знайти лише у автора посібника. Шкодуємо 🙁