Навчальний практикум з української літератури. Усна народна творчість, розділ І

(підготовка до ЗНО)

Автор: учитель української мови та літератури Білявська Лариса Віталіївна

Білявська Лариса ВіталіївнаТестові завдання розроблено відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури, затвердженої  Міністерством освіти і науки України. Посібник складається з чотирьох розділів , містить тести з української літератури ( «Усна народна творчість»,

«Давня українська література»,  «Література наприкінці ХVІІІ – на початку ХІХ ст.», « Література   ХХ ст.» ). Завдання передбачають здійснення необхідних аналітичних операцій: тлумачення прочитаного тексту, понять із теорії літератури, співвіднесення  твору зі стильовим напрямом, жанром тощо. У кінці кожного розділу вміщено  відповіді до тестів.

Мета посібника – допомогти випускникам успішно підготуватися до ЗНО, поновити в пам’яті  ілюстрований матеріал до вивчених творів,що останніми роками пропонуються  випускникам  авторами ЗНО.

Посібник адресується вчителям – словесникам,учням загальноосвітніх закладів та всім,хто має за мету поглибити знання з української літератури.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Шановна Ліліє! До Вас звертається вчитель української мови та літератури Білявська Лариса Віталіївна. Я щиро вдячна Вам за те,що Ви надрукували мої матеріали, які стануть в нагоді моїм колегам та їхнім учням, а також за величезну Вашу працю. Хочу попросити Вас внести корективи . Справа в тому, що я надіслала Вам абсолютно різні три навчальні практикуми з тем : ” Усна народна творчість, розділ І”, ” Давня українська література, розділ ІІ” та” Література наприкінці ХУІІІ – на початку ХІХст, розділ ІІІ” ; розділ І та розділ ІІ чомусь надруковані під однаковим заголовком
    ” Усна народна творчість”, а ще розділ І чомусь містить матеріали розділу ІІІ. Будь ласка, по можливості виправте помилки . Завчасно вдячна Вам – Лариса Білявська.

  2. Ларисо Віталіївно ! Ви склали ” супер ” матеріал “Навчальний практикум з української літератури”. Ви провели величезну роботу зі складання цих завдань,оформлення їх .Це неймовірні зусилля.Ви -МОЛОДЕЦЬ.Ви креативний та творчий учитель.Цей матеріал буде в нагоді багатьом колегам. Дякую Вам. Сил Вам та натхнення.