Навчальний практикум з української літератури. Література наприкінці ХVІІІ – на початку ХІХ ст., розділ ІІІ

(підготовка до ЗНО)

Автор: учитель української мови та літератури Білявська Лариса Віталіївна

Білявська Лариса ВіталіївнаТестові завдання розроблено відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури, затвердженої  Міністерством освіти і науки України. Посібник складається з чотирьох розділів , містить тести з української літератури ( «Усна народна творчість»,

«Давня українська література»,  «Література наприкінці ХVІІІ – на початку ХІХ ст.», « Література   ХХ ст.» ). Завдання передбачають здійснення необхідних аналітичних операцій: тлумачення прочитаного тексту, понять із теорії літератури, співвіднесення  твору зі стильовим напрямом, жанром тощо. У кінці кожного розділу вміщено  відповіді до тестів.

Мета посібника – допомогти випускникам успішно підготуватися до ЗНО, поновити в пам’яті  ілюстрований матеріал до вивчених творів,що останніми роками пропонуються  випускникам  авторами ЗНО.

Посібник адресується вчителям – словесникам,учням загальноосвітніх закладів та всім,хто має за мету поглибити знання з української літератури.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Цей посібник- це вагомий внесок у підготовці учнів до ЗНО. Досить кропітка та ефективна робота. Вона дійсно влучно відображає програмовий матеріал ЗНО, дає можливість повторити теми, доопрацювати пропущене.

  2. Корисний,пізнавальний матеріал.Дуже клопітка та вагома робота.Буде необхідною при підготовці до ЗНО а також і при вивченні даної теми.Дякую

  3. Ви, Ларисо Віталіївно, ТРУДЯГА!!! Підібрали, опрацювали, розробили і поділилися досвідом. За таким завданнями абітурієнти можуть успішно підготуватися до ЗНО, перевірити свої знання, згадати вивчений матеріал. Творчих успіхів вам.

    1. Пані Світлано! Щиро вдячна Вам за оцінку моєї роботи. Хочу , щоб мої наробки стали корисними для всіх колег.

  4. Шановна Ларисо Віталіївно ! Ви знову -МОЛОДЕЦЬ. Ви провели надзвичайно велику роботу ,яка дуже потрібна колегам.Дивуюся ,скільки ж часу Ви провели з паперами , щоб вибрати,зібрати докупи та об’єднати матеріал. Я Вас оцінюю на високу оцінку.Говорю Вам від щирого серця:”Дякую” .Чистого неба Вам ,розумних та творчих учнів ,вдячних батьків.