Навчальний практикум з української літератури. Давня українська література, розділ ІІ (підготовка до ЗНО)

Автор: учитель української мови та літератури Білявська Лариса Віталіївна

Білявська Лариса ВіталіївнаТестові завдання розроблено відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури, затвердженої  Міністерством освіти і науки України. Посібник складається з чотирьох розділів , містить тести з української літератури ( «Усна народна творчість»,

«Давня українська література»,  «Література наприкінці ХVІІІ – на початку ХІХ ст.», « Література   ХХ ст.» ). Завдання передбачають здійснення необхідних аналітичних операцій: тлумачення прочитаного тексту, понять із теорії літератури, співвіднесення  твору зі стильовим напрямом, жанром тощо. У кінці кожного розділу вміщено  відповіді до тестів.

Мета посібника – допомогти випускникам успішно підготуватися до ЗНО, поновити в пам’яті  ілюстрований матеріал до вивчених творів,що останніми роками пропонуються  випускникам  авторами ЗНО.

Посібник адресується вчителям – словесникам,учням загальноосвітніх закладів та всім,хто має за мету поглибити знання з української літератури.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ларисо Віталіївно! Ви полегшили колегам роботу з підготовки учнів до ЗНО. Вашими матеріалами можна користуватися як методичними розробками. Ви провели величезну роботу. Спасибі!

    1. Щиро вдячна Вам, Любове Іванівно, за хороші відгуки. Приємно, що посібник стане в нагоді моїм колегам та всім випускникам.

  2. Ларисо Віталіївно ! Ви знову молодець. Я поставила Вам найвищу оцінку. Ви опрацювали та проробили велику кількість творів , щоб скласти тести ,класифікувати їх та оформити. Ви провели надзвичайну та необхідну роботу .Дякую Вам від усіх колег.