mail@urok-ua.com

Навчальний практикум з української літератури. Давня українська література, розділ ІІ (підготовка до ЗНО)

Автор: учитель української мови та літератури Білявська Лариса Віталіївна

Білявська Лариса ВіталіївнаТестові завдання розроблено відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури, затвердженої  Міністерством освіти і науки України. Посібник складається з чотирьох розділів , містить тести з української літератури ( «Усна народна творчість»,

«Давня українська література»,  «Література наприкінці ХVІІІ – на початку ХІХ ст.», « Література   ХХ ст.» ). Завдання передбачають здійснення необхідних аналітичних операцій: тлумачення прочитаного тексту, понять із теорії літератури, співвіднесення  твору зі стильовим напрямом, жанром тощо. У кінці кожного розділу вміщено  відповіді до тестів.

Мета посібника – допомогти випускникам успішно підготуватися до ЗНО, поновити в пам’яті  ілюстрований матеріал до вивчених творів,що останніми роками пропонуються  випускникам  авторами ЗНО.

Посібник адресується вчителям – словесникам,учням загальноосвітніх закладів та всім,хто має за мету поглибити знання з української літератури.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(8 оцінок. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
«Мрії народжуються в дитинстві» (75-річчю з Дня народження Володимира Писаренка), для учнів 7-11 класів «Мрії народжуються в дитинстві» (75-річчю з Дня народження Володимира Писаренка), для учнів 7-11 класів Автор: учитель української мови та літератури Каленіченко Інна Миколаївна Даний урок допомагає...
Виховний захід для учнів старших класів. Театралізоване свято «Доторкнутись до душі» (Вшанування пам‘яті Тараса Шевченка)... Виховний захід для учнів старших класів. Театралізоване свято «Доторкнутись до душі» (Вшанування пам‘яті Тараса Шевченка) Автор: Учитель української мови і літератури Макота Ірина Іванівна Виховний ...
Розробка профорієнтаційного заходу з елементами тренінгу Розробка профорієнтаційного заходу з елементами тренінгу Автор: практичний психолог Волкова Юлія Олександрівна Розробка заходу містить практичний матеріал для психологічного супроводу професійного с...
1158

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Ларисо Віталіївно! Ви полегшили колегам роботу з підготовки учнів до ЗНО. Вашими матеріалами можна користуватися як методичними розробками. Ви провели величезну роботу. Спасибі!

    1. Щиро вдячна Вам, Любове Іванівно, за хороші відгуки. Приємно, що посібник стане в нагоді моїм колегам та всім випускникам.

  2. Ларисо Віталіївно ! Ви знову молодець. Я поставила Вам найвищу оцінку. Ви опрацювали та проробили велику кількість творів , щоб скласти тести ,класифікувати їх та оформити. Ви провели надзвичайну та необхідну роботу .Дякую Вам від усіх колег.