mail@urok-ua.com

Пальчиковий театр своїми руками

Автор: учитель трудового навчання Головченко Ольга Миколаївна

Я доросла людина, отже, маю обов’язки – навчатись у школі, допомагати батькам. Бавити сестричку – справа цікава, але й відповідальна. Знаю, що значний розумовий розвиток людини відбувається в дошкільному віці, тому з відповідальністю ставлюся до виконання свого обов’язку по догляду за молодшою сестрою. На день народження Катрусі я вирішила зробити подарунок власноруч. Звісно, що кращий подарунок для дитини – це іграшка, а для дівчинки, звичайно, лялька. Але які саме обрати форму й образ, щоб іграшка стала для сестрички не лише цікавою забавкою, але ще й до того ж допомагала розвиватися, активно пізнавати світ? Знання, отримані на уроках трудового навчання, стали мені в нагоді. Тому з рішучістю я приступила до реалізації проекту «Пальчиковий театр» для молодшої сестрички.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Ольго Миколаївно, дуже дякую за розробку, приєднуюсь до попередніх коментарів: цікаво, творчо, талановито. Дуже дякую за “бибабо”, якосо раніше і не чула про таке, а тепер наважусь і на нове. Так. ваш проект заслуговує самої високої оцінки. Натхнення вам у праці!

  2. Цей проект відкриває Вас, Ольга Миколаївна, як творчого вчителя, який надихає на нові ідеї та їхнє втілення у життя. Можливо, більша частина роботи особито Ваша, але й ваша учениця 9 класу Дуйловська Надія, приклала не малу частку свого часу та натхнення на розробку проекту. Вам є ким пишатися. Дякую.

  3. Ольго Миколаївно! Ви здійснили мрію багатьох,хто має у сім”ї молодших братиків та сестричок.Важлива специфічна особливість лялькового театру,яка відрізняє його від усіх видів мистецтва.Пальчиковий театр одночасно розвиває і навчає пізнавати світ у незвичний спосіб,а тому це цікаво.Дякую

  4. Чудова ідея створення лялькового театру. Пальчиковий ляльковий театр — це захоплююча розвиваюче заняття для малюків. Воно відмінно розширює уяву, зміцнює дрібну моторику, доставляє багато радості, приваблює своєю яскравістю, мальовничістю, динамікою, впливає на глядачів. Так тримати!

  5. Театр – цікавий метод роботи з учнями. Такий метод роботи розвиває у дітей моторику, пам”ять, мовлення, уяву, увагу, уміння спілкуватися та багато інш. З першого класу можна використовувати пальчиковий театр (для інсценізації казок на уроках читання, виступів на різних заходах і т.д.) з ляльками, які діти самі виготовлять. Коли учні підростуть можна перейти на ляльковий театр. Хчеться подякувати дівчинці, її робота заслуговує на вищий бал!!!

  6. Досить цікавий учнівський проект. Переглянувши Ваш проект трішки збагатив свої теоретичні знання з проектної технології. Щиро Вам вдячний за даний проект!!!

  7. Мені сподобалась затія з ляльковим театром. Робота змістовна та обгрунтована. Якщо додати практичну сторону + історію української ляльки, то можна готувати цю роботу на МАН.

  8. Дуже цікавий проект. Для себе відкрила багато нового. Переглянула і Вашу презентацію. Дійсно, саме такі вироби розвивають дрібну моторику у дітей молодшого шкільного віку. Хотілося, щоб Ви продовжили цю роботу(надали не лише теоритечну, а й практичну допомогу: викрійки, лекала до виробів). Успіхів Вам!