mail@urok-ua.com

Презентація
“Пальчиковий театр”

Автор: учитель трудового навчання Головченко Ольга Миколаївна

Презентація до творчого проекту «Пальчиковий театр» демонструє основні етапи виконання проекту і фото з результатом проектної діяльності – серією іграшок для пальчикового театру.
На слайдах, що відповідають організаційно-підготовчому етапу, представлені: дизайн-аналіз (коротка історична довідка та сучасні тенденції розвитку театральних іграшок, призначення виробу, вимоги до виробу та матеріалів), зразки-аналоги. Слайди, що відповідають конструкторському етапу, демонструють кроки у виборі об’єкту проектування, добір матеріалів, інструментів та обладнання, економічне обґрунтування. Технологічний етап подано у вигляді інструкційної карти з виготовлення пальчикової іграшки.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Пальчиковий театр своїми руками Пальчиковий театр своїми руками Автор: учитель трудового навчання Головченко Ольга Миколаївна Я доросла людина, отже, маю обов’язки – навчатись у школі, допомагати батькам. Бавити сестричку – справа...
Вебинар: “Функціональні можливості створення медіаінформаційного середовища на уроках математики” Вебинар: "Функціональні можливості створення медіаінформаційного середовища на уроках математики" Автор: викладач математики Мілочкіна Лілія Володимирівна Даний матеріал підготовлений для проведення...
Презентація на тему ВІЛ СНІДу Презентація "Я проти СНІДу" Автор: вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури Рудакова Таміла Анатоліївна Презентація «Я проти СНІДу» може бути використана для інформаційних та в...
2949

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

 1. Презентація гарна, вона доповнює проект про пальчиковий театр: вимоги до матеріалу, з якого будуть робити ляльок,шнструкційна карта. Дуже дякую вчителеві за творчість і бажаю натхнення у подальщій праці.

 2. Презентація до творчого проекту «Пальчиковий театр» виконана чудово. На мій погляд, не вистачає тільки використаних джерел та посилань і інструкції з техніки безпечної праці та висновку виконаної роботи. Цікава ідея для втілення. Дякую.

 3. Дякую за презентацію творчого проекту «Пальчиковий театр», який демонструє основні етапи виконання проекту і фото з результатом проектної діяльності – серією іграшок для пальчикового театру. Це є той досвід, який при бажанні можна легко втілити в життя. З повагою.

 4. Конкретні детальні пропозиції щодо організації трудового навчання. Учитель трудового навчання Головченко О. М. розробила презентацію, в якій охарактеризовала кожний з етапів створення “Лялькового театру”. Знайомся – бери – працюй! Цікава, корисна публікація. Дякую.

 5. Слайди презентації розроблені згідно етапів проектної діяльності. Містять пізнавальну інформацію щодо театральних іграшок, а також детальну інструкційну карту по виготовленню пальчикової іграшки. Зацікавила інформація на слайді “Економічне обгрунтування”. Зі своїми школяриками теж практикую театр ляльок.

 6. Шановна Ольга Миколаївна ! Наш ляльковий театр ” Колобок” починав свою діяльність з пальчикового театру, потім – настільно – площинний, а зараз – театр -рукавичка. Презентація – проект детально розкриває секрети створення ляльок на пальчик, які допомагають розвивати уяву. акторську майстерність, лікують дитячі неврози.

 7. Презентація цікава тим, що кожен слайд продумало наскільки детально, що переглянувши її, стає зрозмілим як зробити виріб. Даний проект можна назвати не лише творчим, а й комерційним, бо має економічне обгрунтування. Дякую!

 8. Досить цікава презентація. Оригінальністю є зразки-аналоги театральних іграшок для вчителів та учнів, які практично будуть втілювати задумані ідеї. Щиро дякую Вам за досвід!!!