Класний куточок своїми руками

Класний куточок

Перед вчителем стоїть багато різних завдань. І одне з таких завдань це – створення класного куточка. Зазвичай класний куточок створюється своїми руками. Тому ми пропонуємо для вас шаблон для виготовлення вашого класного чи навіть шкільного куточка. Шаблон – «Розклад уроків». Даний шаблон може бути використаний як для виготовлення самостійного стенда, так і для виготовлення класного куточка із рубрикою «Розклад уроків», де ви розмістите розклад ваших уроків. Для використання шаблона для виготовлення окремого стенда з представленими матеріалами пропоную вам переглянути публікацію «шаблон українською «Розклад уроків»». У цій публікації ви можете завантажити схожий шаблон для виготовлення стенда, але кожен елемент шаблона: букви, цифри, написи – це окремі файли з високою роздільною здатністю. Тому ви можете компонувати ці матеріали на свій власний розсуд. Ну звісно якщо знаєте як. Ну а для тих хто не дуже добре володіє комп’ютером – пропоную скористатись уже готовим шаблоном, який достатньо скачати та роздрукувати на принтері. Ну звісно бажано додати напис самого розкладу уроків. Хоча це можна зробити і своїми руками після того як роздрукуєте цей шаблон для класного куточка. В архіві який ви можете завантажити за відповідним посиланням, знаходяться такі матеріали:

Загальний вигляд – його ви бачите на малюнку вгорі. Шаблон для виготовлення класного куточка із п’яти денним розкладом занять та шести денним розкладом занять. Також деякі допоміжні файли. Тому сподіваюсь що цього матеріалу буде для вас достатньо для виготовлення вашого класного куточка своїми руками.

Скачати шаблони для виготовлення класного куточка своїми руками

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Викладання в школі – досить складна робота, що поєднує в собі кілька видів праці. Учитель повинен бути вихователем, керівником і наставником, а також дизайнером своєї класної кімнати. Кожен учитель хоче, щоб його клас був яскравим та творчо оформленим. Цьому сприяє створення класного куточка. Дякую за шаблони класного куточка і розкладу уроків!