План уроку для 1 класу. Тема “Friends. Прикметники big/small; kind/clever”
Автор: вчитель англійської мови Самолюк Марина Володимирівна
План-конспект уроку для 1 класу прийде на допомогу вчетелю при роботі з наймолодшими учнями і допоможе ознайомити дітей з темою “Friends. Прикметники big/small; kind/clever” .
Тема “Friends. Прикметники big/small; kind/clever”
Мета:
- навчити учнів описувати свого друга, розповідати про якості його/її характеру;
- розвивати навички аудіювання, шляхом перегляду та прослуховування автентичного матеріалу та розучування віршів;
- формувати мовну здогадку;
- прививати позитивне ставлення до моральних цінностей (дружби).
Обладнання: відеозапис, toy dog Ned, дидактичний матеріал (картки)
Хід уроку
І. Привітання. Створення мовного середовища.
Teacher: – Good morning, children! – (Good morning)
Nice to see you! – (Nice to see you too)
How are you? – (I’m fine, thank you. Not bad.)
Do you have a friend? – (Yes, I do./No, I don’t.)
Повідомлення теми та мети уроку. Діти, сьогодні ми з вами навчимося розповідати про своїх друзів та описувати їх. Children, today we will learn how to tell about our friends and to describe them.
Warming up. Now, let’s remind our poem about a friend! А зараз, давайте згадаємо наш вірш про друга!
Friends at school
Are big and small.
Friends at school
Are best of all!
ІІ. Основна частина уроку.
- Опис друга. Активізація лексичного матеріалу в усному мовленні. Діти, а зараз давайте розкажемо Неду (іграшка) про свого найкращого друга (на попередніх заняттях діти вивчали і затреновували використання наступних фраз) . Спершу пригадаймо, як ми його/її описували. Children, let’s tell Ned (a toy dog) about your friend.
I have a friend. His/her name is _________ . He/she is 6/7.
(Учні за вивченим зразком розповідають про свого найкращого друга).
Фізкультхвилинка. А зараз ми відпочинемо, послухаємо нашу улюблену пісеньку про друзів і зробимо разом з ними зарядку. And now let’s listen to our favourite song about friends and do some exercises.
Five little friends go tap tap tap
Five little friends go clap clap clap
Five little friends go jump jump jump
Five little friends go bump bump bump
Five little friends go round and round
Five little friends fall to the ground
- Поширення лексичного матеріалу за темою через розучування віршу. Ознайомлення з прикметниками kind та clever. Діти, погляньте на ці картинки! Children, look at these pictures!
Скажіть, а чи повинен ваш друг бути добрим та розумним? Тож давайте разом прослухаємо і повторимо вірш про наших добрих і розумних друзів (спершу діти розучують вірш пошепки, а тоді хором і голосніше, що включає в себе елемент гри). Tell me please, should our friends be kind and clever? So let’s listen and repeat a poem about our kind and clever friends.
My friend is kind
My friend is clever
And we are friends
Now and forever!
А зараз спробуйте за картками (дидактичний матеріал) доповнити слова, які я пропустила у вірші. And now complete the poem with the words I’ve missed.
My friend is ______
My friend is ______
And we are friends
Now and forever!
Чудово, гарна робота! Тепер ми можемо розповідати і описувати наших друзів англійською мовою. Great job! Now we can talk about our friends in English!
ІІІ. Заключна частина уроку
Отже, якими друзями ми повинні бути?
The lesson is over and you may be free. See you soon, my dear friends!
Підведення підсумків та заохочення учнів наклейками-смайлами
Така чудова пісня! Сама хочу співати та танцювати. Для молодших школярів підходить якнайкраще.
Марино Володимирівно, урок доступний і цікавий. Багаторазове закріплення теми сприяє запам’ятовуванню і розвитку усного мовлення учнів. Вдало підібрана фізхвилинка. Творчої наснаги і успіхів!