Планування уроків фізичної культури для 11 класів на ІІ семестр 2023-2024 н.р.

Автор публікації
ПІБ автора: Довбуш Михайло Іванович
Посада: учитель фізичної культури
Місце роботи: Бучацький ліцей
Оцініть:

Планування складене відповідно до чинних навчальних програм із предмета «фізична культура»  для закладів загальної середньої освіти:

  •  
  • Для 10-11 класів – ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА 10 – 11 класи Рівень стандарту. Навчальна програма для закладів загальної середньої освіти, 2022. Затверджено та надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 03 серпня 2022 року № 698),

Посібник у зручній формі містить календарні плани з фізичної культури для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти за чинними програмами. Крім того, він до­повнений теоретично-методичними знаннями інваріантних модулів, що є обов’язковими для кожного класу, спрямований на реалізацію вимог навчальної програми з фізичної підготовленості («розвиваючі» завдання, інваріантний модуль); передбачена реалізація «компетентнісних», освітніх, оздоровчих, виховних, безпекових та завдань, спрямованих навчити учнів організації занять як урочних, так і самостійних (домашні завдання, самостійні заняття за інтересами, організація дозвілля).

В посібнику подаються календарні плани для реалізації таких варіативних модулів навчальних програм з предмета «Фізична культура»:

  • «Легка атлетика» 
  • «Футзал» 
  • «Баскетбол»
  • «Волейбол» 
Вікно перегляду документа

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *