Подарункові шахи: як вибрати

У пошуках якісного та красивого набору для гри важливо не просто побачити гарні шахи купити їх та презентувати, а відповідально підійти до вибору. Адже основна мета — це приємно здивувати майбутнього власника.

Подарункові шахи

Як подарувати шахи правильно

Важливо підібрати подарункові шахи відповідно до реальних потреб конкретної людини.

Якщо ви маєте справу з професійним гравцем, то для нього має значення суворе дотримання всіх можливих стандартів, що передбачають певні розміри дошки та клітинок, співвідношення габаритів фігур і клітинок та інші нюанси.  

Деяким людям найкраще у подарунок придбати елітні шахи, що мають унікальні властивості чи дизайн. Це відповідає їхній потребі оточити себе речами, які можна охарактеризувати як ексклюзивні. Цю рису насамперед створюють матеріали виготовлення. Серед наборів преміум класу найбільшу популярність здобули такі матеріали:

  • деревина цінних порід;
  • кістка слона та мамонта;
  • натуральний ріг;
  • мармур.

З металів популярними є бронза, латунь, нікель, цинк або навіть дорогоцінні метали, якими покривають фігури з більш доступних матеріалів. Набір шахів також вирізняється статусним і дорогим виглядом, якщо він виготовлений кілька десятків років тому відомим майстром або навіть існує в єдиному екземплярі.

У певних сценаріях дорогі шахи мають створити особливу атмосферу у вітальні, у робочому кабінеті вдома чи в офісі керівника. Тут основними чинниками будуть презентабельність, габарити, незвичайні форми та все те, що підкреслює дизайнерську складову ігрового набору. У такому разі шахи можуть бути гігантськими, мати оригінальну підставку у вигляді ніжок або стилізовані під певну тематику чи епоху фігури.

Якщо ви розглядаєте варіант купити якісні шахи на подарунок людині, яка тривалий час захоплюється цією грою, подбайте про те, щоб комплект відповідав її вподобанням та органічно вписувався в дизайн кімнати. Може трапитися, що керівник IT-компанії віддає перевагу компактним і мінімалістичним наборам, а натомість отримає на день народження розкішні шахи розміром з пів робочого стола та фігурками в античному стилі.

Ми точно знаємо, де ви зможете знайти сувенірні та навіть колекційні шахові набори в Україні, — зробити це можна на сайті подарунків fama.ua. Тут представлено безліч варіантів, які вражають і змушують тривалий час милуватися технікою виконання та досконалістю кожної деталі. У місті Київ ви можете відвідати шоурум та вибрати подарунок особисто, а в будь-якому іншому місті — замовити доставку зручною для вас транспортною компанією. Консультанти завжди готові прийти на допомогу, щоб ви підібрали ідеальний подарунок для важливої людини.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *