Як правильно вибрати ортопедичні устілки?

Патології стоп з’являються і розвиваються з різних причин. Це говорить про те, що дана проблема не є лише вродженою, а й набутою: незручне взуття, регулярні високі навантаження на нього та інше.

Ортопедичні устілки Житомир здатні виправити ситуацію на краще. Необхідно лише знати про основні правила вибору, а також носіння.

ортопедичні устілки

Навіщо використовуються ортопедичні устілки?

Індивідуальні ортопедичні устілки Житомир необхідні для прямого впливу на деформації та патології:

  • корекція плоскостопості у дітей;
  • ефективна профілактика ускладнень;
  • грамотний розподіл навантажень як на стопи, а й хребет;
  • напрямок росту кісткової тканини у правильному напрямку. Ця особливість необхідна при клишоносії, а також Х-подібній установці стоп.

Зазначимо, що виготовлені на індивідуальне замовлення ортопедичні устілки несуть найбільшу користь. Справа в тому, що вони ідентичні за анатомічною будовою стопи, а отже, і ефективність на найвищому рівні.

ортопедичні устілки

Різноманітність ортопедичних устілок

Як вибрати ортопедичні устілки – важливі знання, які допоможуть виправити існуючі проблеми та купити найкращі варіанти.

Основні види та типи:

Профілактичні.

Використовуються саме під час післяопераційного відновлення. Також вони необхідні людям, які багато часу проводять на ногах, переважні для спортсменів і вагітним.

Устілки для корекції.

Використовуються для лікування плоскостопості різних видів. Показують максимальну ефективність для дітей, однак і дорослі здатні допомогти.

Для дітей.

Відрізняються п’ятковим заглибленням, а також наявністю поздовжніх склепінь.

Для діабетиків.

Вибираючи ортопедичні устілки, окрему увагу слід приділити матеріалам, з яких вони виготовлені. У більшості випадків застосовуються екологічні, надійні та натуральні матеріали: термопластик, шкіра, карбон та інші. Комбінація компонентів запропонує не лише найкращий результат, а й найкомфортніше носіння.

Купити устілки ортопедичні в Україні

ОртоМедЦентр – один із найкращих салонів-магазинів. Професіонали завжди нададуть необхідну консультацію та підкажуть, які ортопедичні устілки Житомир найкраще для вас:

  • виготовлення на замовлення;
  • необхідна інформація як щодо вибору, а й носіння;
  • Доставка по Україні.

Фахівці ОртоМедЦентру працюють з 2008 року та допомагають пацієнтам звільнитися від проблем з ногами, ступнями, хребтом. Деформації та патології – це ще не вирок!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *