Як правильно вибрати дитячі кросівки на хлопчика і дівчинку

Практично з першого року життя дитини турботливі батьки стикаються з дилемою, яке взуття краще вибрати для перших і таких важливих кроків. Дійсно, до вибору якісної, зручної та безпечної дитячої пари необхідно ставитися відповідально, бо від цього залежить правильний фізичний розвиток малюка на кожному етапі його життя. Незалежно від віку, діти ведуть дуже активний спосіб життя, багато рухаються, тому щонайменше одна пара кросівок обов’язкова повинна бути присутня в кожному гардеробі. Розібратися, як вибрати правильну пару, спробуємо разом. 

Дитячі кросівки на хлопчика і дівчинку: як правильно вибрати

Дитячі кросівки це досить універсальне і зручне взуття. Вони незамінні на уроках фізкультури і на прогулянках, у походах і, навіть, у шкільних коридорах. Легкі, літні, з сітчастими вставками цілком підійдуть для сімейних заміських виїздів, утеплені надійно врятують маленькі ніжки від перемерзання й осінньої сльоти. Надійна підошва буде гарантом тому, що дитина не впаде на слизькому покритті спортивного залу і не отримає травму. 

Під час вибору взуття для малечі пильну увагу необхідно приділяти якісним показникам, які забезпечать не тільки комфорт, а й безпеку. На цьому зупинимося докладніше:

  1. Якість матеріалу, з яких виготовлено верх. Річ у тім, що застосування інноваційних технологій дає змогу виготовляти дитячі кросівки з високоякісної синтетичної сировини. Такі вироби гарантують вентиляцію і теплообмін, володіють водовідштовхувальними властивостями і здатні адаптуватися до форми зростаючої стопи. Підкладки з натурального матеріалу відповідають за комфорт, запобігають натертостям та натоптишам.
  2. Ергономічність. Дитячі кросівки зобов’язані добре фіксувати стопу завдяки твердому заднику і надійній застібці/шнурівці, забезпечувати твердість кожному кроку, не сковувати рухи. Правильна застібка здатна скорегувати поставу, а неправильна може негативно вплинути на ходу.
  3. Підошва має бути оптимальної товщини, гнучкою і обов’язково неслизькою. Від цього залежить, наскільки дитина буде захищена від болісних падінь і травм.

Важливим питанням є підбір розміру. Для цього краще виміряти обидві стопи малюка і, додавши по одному сантиметру, підібрати розмір за сіткою, розробленою виробником з відмінною репутацією, яка завжди доступна під час купівлі в надійному магазині. 

Кросівки для дітей: чому краще обрати оригінал

Річ у тім, що вдале поєднання всіх перерахованих вище параметрів можливе тільки в оригінальних дитячих кросівках від відомих світових брендів. Наприклад, https://keeperia.com.ua/ru/detskie-krossovki-jordan/. Тільки надійні виробники з бездоганною репутацією можуть дозволити собі істотні грошові витрати на придбання високоякісної сировини, на технологічні вишукування та їх застосування у виробництві. Тільки фірмові вироби вирізняються високою якістю і надзвичайним рівнем безпеки. А крім того, втілення сміливих, яскравих дизайнерських рішень не залишать байдужими ні батьків, ні маленького модника. 

Звичайно ж, фірмове взуття коштує дорожче, ніж не якісна репліка, носіння якої може завдати істотної шкоди організму, що росте та розвивається. Здешевлення виробництва, до якого вдаються недобросовісні виробники, негативно позначається на якості виробу, його функціональних здібностях і довговічності.

Тому вкотре, замислюючись над розв’язанням вічної дилеми, яке дитяче взуття краще вибрати, спробуйте відповісти на одне просте запитання: “Чи існує ціна, яку турботливі батьки готові заплатити за комфорт, а головне, за безпеку і здоров’я своєї дитини?”

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *