mail@urok-ua.com

Портфоліо вчителя початкових класів

Бесединської Наталії Іванівни

Дата народження: 31 липня 1978 року.

Освіта: вища.

Стаж роботи: 14 років.

Категорія: ІІ.

Професія: вчитель початкових класів, організатор спортивних клубів і секцій та вчитель біології, валеології та екології.

Закінчила у 1997 році Чернівецьке педагогічне училище, 2005 році закінчила Кам’янець-Подільський педагогічний університет за спеціальністю вчитель біології валеології та екології.

Місце роботи: Гавриловецька ЗОШ І – ІІ ступенів.

Курси підвищення кваліфікації пройшла 23 лютого 2013 року.

Проблема над якою працюю: «Активізація виконання домашніх завдань учнями молодших класів».

Проблема школи: «Диференціація навчального процесу з метою покращення рівня розвитку особистості учня-вихованця».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)

2490

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Не завжди грамоти і призові місця відображають суть педагогічної діяльності учителя. З фотографій можна помітити, що клас маленький. Серед такої кількості дітей може й не бути переможців чи призерів олімпіад чи конкурсів. Тому учитель показує свою роботу під час уроку. Якими методами, прийомами користується, як уміє спланувати й організувати роботу учнів Це теж важливу уміння.

  2. Портфоліо учителя — індивідуальний портфель освітніх досягнень, індивідуальна накопичувальна оцінка у певній сфері діяльності особистості. Це також один з методів професійного розвитку. Він призначений для того, щоб систематизувати досвід, нагромаджений спеціалістом, його знання, чіткіше визначити напрям його розвитку, а також, більш об’єктивно оцінити професійний рівень педагога. А з матеріалом автора, нажаль, не ознайомилася – не відкривається.

  3. В портфоліо мають бути висвітлені проблемні питання , над якими працю вчитель, показана робота вчителля з цих питань, не тільки уроки і виховні заходи, а й участь у різних олімпіадах, конкурсах, проектах (як учнів. так і вчителя). А головне, має бути показано результат роботи вчителя (грамоти, дипломи, призові місця).