mail@urok-ua.com

Шаблони для портфоліо вчителя початкових класів

Титульний лист для портфоліо вчителя несе не лише загальну інформацію про власника цієї теки, але і створює певні враження про людину, яка виконала роботу, а також впливає на подальшу оцінку діяльності цього працівника. До оформлення цієї сторінки слід завжди відноситися з особливою увагою і акуратністю. Перевантажувати інформацією його не потрібно, проте і упустити щось теж не можна.

Ключовим словом на цій сторінці буде слово портфоліо. Воно піднімається трохи вище за середину по центру листа. Вгорі обов’язково вказується назва тієї установи, де працює вихователь. Крім того на титульній сторінці мають бути відомості про самого автора портфоліо:

 • Особисті дані працівника (ПІБ обов’язково без скорочень)
 • Кваліфікаційна категорія (якщо вже є)
 • Посада
 • Період складання теки

До необов’язкових вимог при оформленні портфоліо відноситься наявність на титульному аркуші фотографії вчителя. Але якщо вже її вирішили помістити, то бажано надрукувати чітко на кольоровому принтері, і ні в якому випадку не приклеювати. Постарайтеся, щоб це було фото, зроблене професіоналом в студії або в школі чи дитячому садку, якщо це портфоліо вихователя в дитячому саду, а не знімок, виконаний прямо десь на вулиці.

Шаблони для портфоліо вчителя

Скачати шаблони для оформлення портфоліо вчителя

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 4.6 из 5)

5733

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Я за самий простий спосіб оформлення портфоліо учителя. Друкований текст відповідного формату, якісні світлини . Що ще треба? Головне зміст. Хто краще нас зможе розкрити суть нашої педагогічної діяльності.

 2. Основний зміст портфоліо – дати можливість кожному показати все, на що він здатний, продемонструвати найбільш сильні сторони, максимально розкрити творчий потенціал. Сама не раз приймала участь в професійних конкурсах, тому ще раз хочу підкреслити, що портфоліо – це офіційний документ. То навіщо усяки малюнки, головне – зміст.