mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Шаблони для портфоліо вчителя початкових класів

Титульний лист для портфоліо вчителя несе не лише загальну інформацію про власника цієї теки, але і створює певні враження про людину, яка виконала роботу, а також впливає на подальшу оцінку діяльності цього працівника. До оформлення цієї сторінки слід завжди відноситися з особливою увагою і акуратністю. Перевантажувати інформацією його не потрібно, проте і упустити щось теж не можна.

Ключовим словом на цій сторінці буде слово портфоліо. Воно піднімається трохи вище за середину по центру листа. Вгорі обов’язково вказується назва тієї установи, де працює вихователь. Крім того на титульній сторінці мають бути відомості про самого автора портфоліо:

  • Особисті дані працівника (ПІБ обов’язково без скорочень)
  • Кваліфікаційна категорія (якщо вже є)
  • Посада
  • Період складання теки

До необов’язкових вимог при оформленні портфоліо відноситься наявність на титульному аркуші фотографії вчителя. Але якщо вже її вирішили помістити, то бажано надрукувати чітко на кольоровому принтері, і ні в якому випадку не приклеювати. Постарайтеся, щоб це було фото, зроблене професіоналом в студії або в школі чи дитячому садку, якщо це портфоліо вихователя в дитячому саду, а не знімок, виконаний прямо десь на вулиці.

Шаблони для портфоліо вчителя

Скачати шаблони для оформлення портфоліо вчителя

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 з 5)
4173

Магазин UROK-UA.com

2 коментарів