mail@urok-ua.com

Практичне заняття з анатомії людини

Опорно-руховий апарат. М’язи голови, шиї та тулуба

Автор: Викладач анатомії Корнієнко Олексій Петрович

Методична розробка відкритого практичного заняття складена відповідно до сучасних вимог методики викладання базових медичних дисциплін. В ній продемонстровано методику використання сучасних інформаційних технологій задля досягнення поставленої мети, а саме: візуалізація біомеханіки опорно-рухового апарату; формування позитивної мотивації студентів; зменшення терміну адаптації до нових розумових навантажень; поглиблення знань студентів для подальшого навчання за  спеціальністю «Лікувальна справа».

Вивчення даної теми допоможе студентам свідомо засвоювати, розуміти і застосовувати в побуті та навчанні лексику обраної професії, орієнтуватися у складових опорно-рухової системи та застосовувати знання при вивченні клінічних дисциплін.

Вивчивши тему, студенти матимуть змогу визначати топографічне розташування органів, правильно і грамотно визначати тактику при лікуванні травм, запальних процесів м’язової тканини.

Сучасні методи застосування інформаційних технологій дають можливість ефективно використовувати час на занятті, що сприяє кращому засвоєнню знань студентами.

Різноманітність завдань сприяє активізації розумової діяльності студентів.

Методична розробка практичного заняття має за мету здійснення міжпредметної інтеграції, допоможе вільно спілкуватися між собою студентам на медичну тематику, вести діалоги, підвищить грамотність та розширить кругозір.

Методична розробка відкритого практичного заняття

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Дидактичний матеріал до уроку біології у 7 класі за темою «Особливості живлення тварин» Дидактичний матеріал до уроку біології у 7 класі за темою: «Особливості живлення тварин» Автор: вчитель біології Пилипець Олена Юріївна Дидактичний матеріал складений у відповідності до чинної прогр...
Збірка сюжетних задач компетентнісного спрямування для учнів 1 класу Збірка сюжетних задач компетентнісного спрямування для учнів 1 класу Автор: вчитель початкових класів Шнайдер Олена Петрівна В збірці є сюжетні задачі з краєзнавчим змістом для формування громадянсь...
Матеріали для уроку-диспуту з біології, 10 клас “Стовбурові клітини: за чи проти?” Матеріали для уроку-диспуту з біології, 10 клас "Стовбурові клітини: за чи проти?" Автор: вчитель біології та хімії Скрипник Руслана Миколаївна За дослідження, які обговорюються під час уроку, все ч...
2799

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Методична розробка складена методично вірно. Вчитель використовує сучасні технології для досягнення мети заняття. Формується позитивна мотивація у студентів. Дякую.