mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Презентації для 7 класу Розділ 1. Основи матеріалознавства

Автор: вчитель трудового навчання Моргаленко Василь Анатолійович

Представлено презентації двох перших уроків з трудового навчання для учнів 7-го класу, що входять до першого розділу «Основи матеріалознавства». Презентації створені відповідно до діючої програми з трудового навчання для 5 – 9 класів (підготовлена робочою групою ( голова робочої групи – В. К. Сидоренко) для загальноосвітніх навчальних закладів та підручника для 7 класу «Трудове навчання» (Автори: Терещук А. І., Авраменко О. Б.).
Мультимедійні презентації значно полегшують процес навчання. Кожен урок з трудового навчання доцільно супроводжувати презентацією на задану тему.
В презентації стисло та лаконічно висвітлюються матеріали уроку, які допоможуть учителеві чітко побудувати свій урок та з легкістю підготуватись і провести заняття на належному рівні. Представлена робота може бути використана на уроках трудового навчання у 7 класі.

Презентація “Види конструкційних матеріалів. Деревина”

Презентація “Властивості деревини. Добір матеріалу для виготовлення виробу”

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
2171

Магазин UROK-UA.com

Один коментар

  1. Дидактичні матеріали до уроку є цікавими. Вчитель може їх використовувати не лише на етапі вивчення нового матеріапу, а й на етапі первинного закріплення або на наступному уроці під час перевірки домашнього завдання. Щиро Вам вдячний!!!