mail@urok-ua.com

Презентації для 7 класу Розділ 1. Основи матеріалознавства

Автор: вчитель трудового навчання Моргаленко Василь Анатолійович

Представлено презентації двох перших уроків з трудового навчання для учнів 7-го класу, що входять до першого розділу «Основи матеріалознавства». Презентації створені відповідно до діючої програми з трудового навчання для 5 – 9 класів (підготовлена робочою групою ( голова робочої групи – В. К. Сидоренко) для загальноосвітніх навчальних закладів та підручника для 7 класу «Трудове навчання» (Автори: Терещук А. І., Авраменко О. Б.).
Мультимедійні презентації значно полегшують процес навчання. Кожен урок з трудового навчання доцільно супроводжувати презентацією на задану тему.
В презентації стисло та лаконічно висвітлюються матеріали уроку, які допоможуть учителеві чітко побудувати свій урок та з легкістю підготуватись і провести заняття на належному рівні. Представлена робота може бути використана на уроках трудового навчання у 7 класі.

Презентація “Види конструкційних матеріалів. Деревина”

Презентація “Властивості деревини. Добір матеріалу для виготовлення виробу”

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У презентації “Види конструкційних матеріалів. Деревина” яскраві фотографії конструкційних матеріалів із можливими варіантами їхнього застосування, зацікавлюють. Сподобалась презентація “Властивості деревини. Добір матеріалу для виготовлення виробу” змістовним наповненням та схематичним розподілом. Все чітко та дотепно. Дякую.

  2. Досить вдале доповнення до уроку. що безумовно підвищує ефективність уроку. Презентації яскраві, наочні. змістові. Використання ІКТ на уроці дозволяє здійснити зміну видів діяльності, тим самим знімаючи емоційну і психологічне навантаження на учнів у навчальному процесі. Завдяки презентаціям, вчитель може залучити учнів в освітній процес, перетворивши його в захоплюючий спосіб засвоєння програмного матеріалу.

  3. Дидактичні матеріали до уроку є цікавими. Вчитель може їх використовувати не лише на етапі вивчення нового матеріапу, а й на етапі первинного закріплення або на наступному уроці під час перевірки домашнього завдання. Щиро Вам вдячний!!!