Презентація до уроку літературного читання у 3 класі

Юрій Старостенко «Хто це такий», «І трапиться ж таке…»

Автор: вчитель початкових класів Мосійчук Юлія Миколаївна

Презентація з літературного читання для 3 класу за  підручником «Літературне читання» (Віра Науменко. – К.: Генеза, 2013. ).   Тема. Юрій Старостенко «Хто це такий», «І трапиться ж таке…».

Завдання:

  • ознайомити учнів із творчістю Юрія Старостенка;
  • вдосконалювати навички свідомого виразного читання прозових творів;
  • формувати вміння визначати за вчинками персонажів їхні характерні риси;
  • вчити уявляти описані картини, розмірковувати над текстом;
  • розвивати спостережливість, творчу уяву, здатність співпереживати;
  • виховувати любов до природи.

Презентація містить  назву теми, основні завдання уроку, державні вимоги щодо рівня загальноосвітньої підготовки учнів стосовно вказаної теми. Слайди презентації відтворюють основні етапи уроку і дозволяють унаочнити навчальний матеріал, зробити його більш доступним і дієвим для учнів, сприяє формуванню предметної ІКТ компетентності.

Зміст презентації насичений такими видами завдань: скоромовка, чистомовка, словникова робота, прийоми художньої виразності, загадка,  завдання  для  створення проблемної ситуації, для індивідуальної роботи та роботи в групах,  додаткова інформація про життя та творчість письменника, цікава інформація про ведмедя, дидактичні ігри.

Комп’ютерну презентацію можна  використовувати на різних етапах уроку з метою засвоєння знань, умінь, навичок та ціннісних ставлень учнів;  закріплення вивченого матеріалу;   перевірки знань і вмінь з теми; повторення вивченого матеріалу.

Презентація

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікава та змістовна презентація. Містить дидактичні ігри, скоромовки, прийоми художньої виразності, загадки, завдання для створення проблемної ситуації, додаткову інформацію. Вдячна Вам за матеріал!

  2. Презентація з літературного читання Юлії Миколаївни цікава, змістова, ілюстрована, має естетичний вигляд. Використання мультимедіа на уроці через інтерактивність, що здатна структурувати та візуалізувати інформацію, підсилює мотивацію учнів, активізуючи їх пізнавальну діяльність.