mail@urok-ua.com

Презентація до уроку математики
в 2 – 3 класі

Автор: вчитель початкових класів Ліванжи Ольга Леонідівна

Рекомендації по використанню усного рахунку

 • Математика в початкових класах має як практичне, так і навчально-пінавальне значення. Нами були розроблені завдання для усного рахунку, які сприяють розвитку пізнавального інтересу на уроках математики. Вони охоплюють матеріал таких тем: «Табличне додавання і віднімання в межах десяти»; «Додавання і віднімання у межах 20 з переходом через розряд»; «Додавання і віднімання чисел на основі нумерації в межах 20, 100»; «Усне додавання і віднімання чисел у межах 100 з переходом і без переходу  через розряд»; «Табличне множення і ділення».
 • Учні зможуть також закріпити знання про величини: довжину, масу, місткість, час, швидкість, як властивості предметів навколишнього світу.
 • Дидактичне значення даних вправ для усного рахунку різноманітне. Це закріплення, повторення, узагальнення та систематизація набутих знань, обчислювальних умінь і навичок. Доцільними будуть індивідуальні, групові форми роботи під час рахунку, змагання між окремими учнями і групами дітей. У процесі розв’язування таких завдань в учнів з’являється інтерес до вивчення математики, розвивається пізнавальна активність, логічне мислення, математична мова, збагачується словниковий запас, набуваються знання про тваринний світ планети, формується вміння працювати самостійно і в групі.
 • Завдяки яскравій наочності результатом даних вправ є підвищення розумової активності навіть у дітей з низьким та середнім  навчальним потенціалом.
 • Рекомендуємо використовувати даний матеріал на уроках математики в початкових класах.
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(14 оцінок. Рейтинг публікації: 4.9 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку математики 1 клас Конспект уроку математики 1 клас Автор: вчитель початкових класів Кумка Олена Миколаївна Даний урок є логічним продовженням роботи над розділом «Нумерація чисел першого десятка». Завданням якого є ф...
Конспект уроку з математики для 2 класу “Додавання виду 37+6. Розв’язування простих та складених задач”... Конспект уроку з математики для 2 класу "Додавання виду 37+6. Розв'язування простих та складених задач" Автор: Вчитель початкових класів Красько Ірина Ігорівна На цьому уроці я ознайомила учнів з пр...
Конспект уроку з математики у 4 класі з використанням ІКТ. Тема: Задачі на знаходження часу за швидкістю і відстанню. Дії над іменованими числами.... Конспект уроку з математики у 4 класі з використанням ІКТ. Тема: Задачі на знаходження часу за швидкістю і відстанню. Дії над іменованими числами. Автор: вчитель початкових класів Бурлака Світлана Ми...
4301

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Дуже цікава, пізнавальна інформація про тварин використана учителем при створенні цієї презентації. Застосування такої презентації зробить урок нетрадиційним, яскравим, насиченим. Кожен учень працювати активно і захоплено, розвиватиметься допитливість, пізнавальний інтерес.

 2. Гарна презентація. Усний рахунок має бути таким же необхідним у структурі уроку, як і фізкультхвилинки. Яскраві наочні слайди допомагають розвивати пізнавальну активність учнів, логічне мислення. А крім того учитель Ліванжи О. Л. знайшла і використала у презентації цікаві факти про тваринний світ. Змістовна, корисна публікація. Дякую.