Презентація до уроку основ здоров’я у 2 класі

Культура харчування. Правила поведінки за столом

Автор: вчитель початкових класів Сидорук Людмила Василівна

Дана презентація створена до уроку основ здоров’я у 2 класі на тему: «Культура харчування. Правила поведінки за столом».

Презентація містить у собі усі етапи роботи інтегрованого уроку, допомагає учителеві удосконалити процес викладання нового матеріалу, повторити вивчений матеріал. Цінною є вона і для учнів, тому що вони мають можливість візуально побачити пояснення учителя, перевірити набуті знання за допомогою цікавих ігор, вправ, загадок, ілюстрацій.

У даній роботі застосовую інноваційні методи, ігрові технології.

Презентація створена дотримуючись таких принципів:

 • науковість
 • систематичність
 • доступність
 • інноваційність
 • інтерактивність
 • наочність
 • логічність викладу
 • врахування вікових і індивідуальних властивостей учнів.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Сподобалась ваша презентація, Людмило Василівно. Яскраво, насичено, інформаційно, з ефектами анімації, логічно, з дотриманням вікових особливостей. Сподобалась гра” Корисне та шкідливе”, “Знайди зайве”, робота з тлумачним словником, адже це розширє лексичний запас школярів, правила етикету. Дуже гарна робота! Молодці!

 2. Людмила Василівна, спасибі за презентація. Безумовно, це інструмент підвищення ефективності уроку, забезпечення наочності навчання. Крім того, вона несе і виховну функцію: формування свідомого ставлення вихованців до власного здоров’я, а саме, харчування.

 3. Яскрава, чудово ілюстрована презентація допомагає учням розширити та поглибити свої знання про здорове харчування та правила поведінки за столом. А вчителеві полегшує викладання та вдосконалює урок.

 4. Чудова презентація автора, яка містить інформацію про те, який вплив на організм людини мають білки, жири, вуглеводи, вітаміни. Цікавий режим харчування)))

 5. Дійсно презенація створена з урахуванням усіх перерахованих автором принципів. Дуже змістовна. Поєдную і правила поведінки за столом і правила харчування. Гарний тлумачний словничок, такий вид роботи дуже рідко зустрічається в презентаціях з Основ здоров’я. Дякую!