Презентація до уроку “Основи здоров’я” у 2-му класі

Фізичні вправи і здоров’я

Автор: вчитель початкових класів Кодола Інна Василівна

Пояснювальна записка до цифрового освітнього ресурсу «комп’ютерна підтримка до уроку «основи здоров’я» у  2 класі з теми «Фізичні вправи і здоров’я»

Подані цифрові ресурси використовуються для проведення уроків з предмету «Основи здоров’я» у 2 класі за новим Державним стандартом початкової освіти загальноосвітньої школи з теми «Фізичні вправи і здоров’я».

Презентація передбачає використання комп’ютерної підтримки протягом уроку. Зміст слайдів відповідає завданням етапів уроку. Робота містить загадку, дидактичні ігри, добірку яскравих ілюстрацій, які привертатимуть увагу школярів і зосереджуватимуть їхню увагу на навчальному матеріалі.

Також на окремих слайдах розміщено рубрики «Запам’ятай !», які акцентують увагу учнів на правилах правильного виконання фізичних вправ.

Презентація спрямована на розвиток пізнавальних інтересів учнів та урізноманітнення форм навчання.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Застосування на уроках електронних презентацій сьогодні вельми актуально. Ця презентація передбачає використання комп’ютерної підтримки протягом уроку. Але не забагато часу для маленьких дітей? Усе заняття, на мою думку, не повинно бути зав’язане на презентації.

  2. Презентація відповідає віковим особливостям учнів, дає можливість розвивати образну пам’ять: зорову, слухову. Використані прийоми для розвитку уваги з рубрикою “Запам ятай” та добірка яскравих ілюстрацій, прийоми для розвитку мислення – через ігри. Публікація хороша і готова для використання на предметі з “Основи здоров’я” і не лише у 2-му класі! Дякую.

  3. Яскрава презентація, яка обов”язково приверне увагу дітей, а також урізноманітнить урок, зробить його цікавим та ефектвним. Використання ІКТ на уроках підвищує мотивацію до навчання у дітей та полегшує роботу вчителя.

  4. Гарна презентація. Збагачуються знання дітей про види спорту, рухливі ігри. Сподобались правила -поради щодо організації зарядки, ігор. Малюнки дійсно яскраві, привертають увагу дітей до інформації, яку потрібно запам’ятати.