Презентація досвіду роботи вчителя фізики

Автор презентації: вчитель фізики Сечак Тетяна Леонідівна

Коротко про презентацію: До вашої уваги презентація педагогічного досвіду роботи вчителя фізики шахтарської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №29. Тема презентації: “Впровадження інноваційних технологій на уроках фізики як засіб формування та розвитку життєвих компетентностей учнів”. У презентації розглянуто актуальність теми, актуальність досліду. Проблеми впровадження інноваційних технологій. Науково-понятійний апарат. Основні особливості інноваційної спрямованості навчання та основні ідеї досліду. Технологій, які сприяють розвитку життєвих компетентностей, зокрема інтерактивні технології та їх переваги у навчанні. Також вчитель у своїй презентації показала технології критичного мислення. Також розглянула переваги ігрової технологій та переваги проектної технології навчання. Результатами такої педагогічної діяльності стали знання багатьох учнів, які зайняли призові місця у різноманітних змаганнях з фізики, це можна побачити на слайді під номером 27. також можна ознайомитись з моніторингом кількісних показників учнів за останні роки навчання. Окрім цього, як можна побачити з останнього слайду, вчителька приймає участь у разних заходах, за що нагороджена відповідними сертифікатами та веде активне онлайн життя у мережі Інтернет та веде свій власний блог. Як бачимо кожен вчитель представляє результати свого досвіду та своєї роботи по різному. Є у кого повчитись.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Мені здається, що тема обрана авторкою є неосяжною. Честь і хвала Тетяні Леонідівні, що ,не дивлячись на це, вона досягла великих успіхів у своїй діяльності. Чудова,насичена інформацією, зрозуміла презентація . Обов”язково використаю матеріал при атестації. ДЯКУЮ !!!

  2. З власного досвіду, вважаю, що це дуже велика в обсязі проблема “Впровадження інноваційних технологій на уроках фізики як засіб формування та розвитку життєвих компетентностей учнів”. Доречно, розглядати якусь окрему іновацію. Презентація наочна, насичена схемами, діаграмами. фотоматеріалом. Деякі зауваження до презентації: негарно розміщено текст(слайд 2), немає інформації про ТРКМ (слайд 15).