Презентація досвіду вчителя української мови

Презентація досвіду вчителя

Презентація досвіду вчителя української мови №1

Скачати презентацію вчителя української мови №1

Презентація досвіду вчителя української мови №2

Скачати презентацію вчителя української мови №2

Презентація досвіду вчителя української мови №3

Презентація досвіду вчителя української мови №4

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ви – молодець! Є що узагальнювати та висвітлювати!Працюєте дуже творчо та майстерно, надихаєте своєю роботою! Думаю, що не все вміщено у цю перезентацію досвіду, є ще більше! Дякую!

  2. Велике спасибі за таку змістову презентацію досвіду. Це знахідка для вчителів, що готуються до атестації. Презентації чудові: забезпечують наочність матеріалу, багато схем, діаграм, фото. Натхнення вам!

  3. Завжди корисно познайомитись із досвідом колег, творчими набутками. Ваші презентації демонструють творчий підхід, небайдужість до своєї професії, бажання рости, активну і всебічну роботу з учнями, що підтверджується фотографіями. Дякую)))

  4. Дуже цікава та важлива презентація , вона є помічником для вчителів української мови та літератури. Ця презентація -це результат нашої роботи,підсумок педагогічної діяльності. Спасибі Вам за Вашу творчість.

  5. Цікава презентація, яка порушує нагальні проблеми: Як сформувати креативну особистість? Які педагогічні технології доцільно обрати? Як зробити кожен урок словесності цікавим? Дякую!!!