mail@urok-ua.com

Презентація досвіду вчителя української мови

Презентація досвіду вчителя

Презентація досвіду вчителя української мови №1

Скачати презентацію вчителя української мови №1

Презентація досвіду вчителя української мови №2

Скачати презентацію вчителя української мови №2

Презентація досвіду вчителя української мови №3

Презентація досвіду вчителя української мови №4

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(9 оцінок. Рейтинг публікації: 3.9 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з української мови на тему: “Види складних речень. Інтонування видів складних речень” Конспект уроку з української мови на тему: "Види складних речень. Інтонування видів складних речень" Автор: Викладач української мови та літератури Недеря Олена Григорівна Конспект уроку для ПТНЗ. М...
Урок з української мови для учнів 10 класу з теми: “Удосконалення правописної грамотності: повторення правил правопису прислівників разом, окремо та через дефіс; правопис и та і в кінці прислівн... Урок з української мови для учнів 10 класу з теми: "Удосконалення правописної грамотності: повторення правил правопису прислівників разом, окремо та через дефіс; правопис и та і в кінці прислівників; ...
Творчий звіт учителя. Стаття на педагогічну тему. Творчий звіт учителя. Стаття на педагогічну тему. Автор: вчитель української мови і літератури Горпинюк Олена Миколаївна Ця збірка – творчий звіт учителя  намагання підсумувати роботу в методичному ...
3733

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ви – молодець! Є що узагальнювати та висвітлювати!Працюєте дуже творчо та майстерно, надихаєте своєю роботою! Думаю, що не все вміщено у цю перезентацію досвіду, є ще більше! Дякую!

  2. Велике спасибі за таку змістову презентацію досвіду. Це знахідка для вчителів, що готуються до атестації. Презентації чудові: забезпечують наочність матеріалу, багато схем, діаграм, фото. Натхнення вам!

  3. Завжди корисно познайомитись із досвідом колег, творчими набутками. Ваші презентації демонструють творчий підхід, небайдужість до своєї професії, бажання рости, активну і всебічну роботу з учнями, що підтверджується фотографіями. Дякую)))

  4. Дуже цікава та важлива презентація , вона є помічником для вчителів української мови та літератури. Ця презентація -це результат нашої роботи,підсумок педагогічної діяльності. Спасибі Вам за Вашу творчість.

  5. Цікава презентація, яка порушує нагальні проблеми: Як сформувати креативну особистість? Які педагогічні технології доцільно обрати? Як зробити кожен урок словесності цікавим? Дякую!!!