mail@urok-ua.com

Презентація “Перлинки досвіду”

Автор: учитель української мови та літератури Уколова Ніна Олександрівна

У презентації представлено власну систему педагогічної діяльності, спрямованої на реалізацію проблеми «Розвиток креативної обдарованості дитини засобами проектно-дослідницької діяльності». На прикладах конкретних тем, з допомогою опорних схем показано методику системної роботи щодо засвоєння навчальних тем. Узагальнено методи та прийоми, форми організації учнівської діяльності. Особливу увагу звернено на розвиток креативних здібностей дітей.

З метою розвитку креативних здібностей дітей пропонуються різноманітні творчі завдання: скласти лінгвістичну казку чи створити буріме за поданими римами, придумати лист Святому Миколаю з використанням прикметників, написати твір-мініатюру за темою („Ось знову випав білий сніг”, „Я хочу бути ліцеїстом”,  „Історія осіннього листочка”).

У вигляді схеми освітлена робота над змістом художнього твору.

Представлені нестандартні форми проведення уроків  та зразки творчих учнівських робіт.

Приємного перегляду – вдалого використання. Сподіваюся, що кожен учитель-практик знайде для себе щось цікаве чи корисне.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація сподбалась. Найбільше – “Візитка частин мови” та “Оцінювання”. Учитель використовує форми та методи для розвитку пізнавальної діяльності, які стимулюють бажання учнів брати участь у різноманітних проектах та конкурсах. Успіхів!

  2. Чудова презентація!!! На конкретних темах, з допомогою опорних схем показано методику системної роботи щодо засвоєння навчальних тем. Узагальнено методи та прийоми, форми організації учнівської діяльності. Дякую!!!