Презентація
«Повні й неповні речення. Тире в неповних реченнях» з української мови для 8 класу

Автор: Методист РМК, учитель української мови та літератури, світової літератури Трунденко Інна Петрівна

Презентація «Повні й неповні речення. Тире в неповних реченнях» з української мови для 8 класу складається з 13 слайдів, на яких демонструються: завдання уроку, повторення вивченого матеріалу; таблиці «Повні і неповні речення», «Тире в неповних реченнях»; вправи на закріплення вивченого матеріалу: попереджувальний та пояснювальний диктанти, диктант із коментуванням, складання діалогу.

Матеріали допоможуть учителеві з легкістю підготуватись до уроку української мови у 8 класі та провести його на належному рівні.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Презентація домоможе краще закріпити знання учнів та доповнити матеріал про повні та неповні речення,розділові знаки в неповних реченнях.Готовий матеріал – бери і використовуй.Дякую

  2. Цікава та потрібна на урок презентація.Вона є як додаток до уроку української мови.Ви використали різні види інтерактивних вправ, а саме :різні диктанти,творча робота тощо .Дякую Вам!

  3. Пані Інно! Ваша презентація містить вправи на закріплення вивченого матеріалу: попереджувальний та пояснювальний диктанти, диктант із коментуванням, складання діалогу. Чудовий додаток до уроку!!!