Презентація про Олександра Довженка

Митець українського відродження

Автор презентації: бібліотекар професійно – технічного училища № 4 м. Бердичева
Усач Алла Янівна

До вашої уваги презентація на тему “Митець українського відродження” (до 120-річчя від дня народження О. П. Довженка)
Ця презентація допоможе краще ознайомити учнів з біографією та творчою спадщиною українського письменника та кінорежисера О. П. Довженка.

Вікно перегляду презентації

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Презентація виконана досить майстерно,оригінально та згідно методичних вимог. Ілюстративний матеріал повністю розкриває біографічні дані письменника, творчість розглянута вповному обсязі.Думаю, можна було б доповнити матеріалом про Довженка – кіносценариста більш поширено.

  2. Презентація про О.Довженка допоможе краще осмислити та уявити особу видатного сина України.Оформлена в національних тонах,змістовний матеріал може бути використаний при вивченні творчості Довженка та позакласній роботі.Дякую

  3. Мультимедійні засоби навчання допомагають посилити мотивацію навчання, урізноманітнити форми подання інформації, посилити співтворчість учителя та учня на уроці, розширити самостійність учня. Вважаю, ця презентація про Олександра Довженка знайде місце як на уроці, так і позакласному заході. Спасибі!

  4. Змістовна презентація, яка розкриває сторінки життя і творчості Олександра Довженка. Можна використати під час вивчення теми з української літератури або на уроках художньої культури в межах теми про кіномистецтво. Візьму на озброєння.

  5. Як багато джерел інформації і як мало ми знаємо про справжніх синів України, яких сміло можемо називати геніями українського відродження. Презентація про Олександра Довженка – чудовий матеріал для класних годин, уроків з виховання сучасної молоді. Дякую за публікацію, візьму до уваги.

  6. де скачати презентацію????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????