Презентація з української літератури для 9 класу

«Марко Вовчок. Огляд життя і творчості. Повість «Інститутка». Життєва основа твору»

Автор: Завідуюча РМК, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Трунденко Інна Петрівна

Презентація «Марко Вовчок. Огляд життя і творчості. Повість «Інститутка». Життєва основа твору» з української літератури для 9 класу складається з 21 слайду, на яких демонструються: життя Марка Вовчка, а саме: дитинство, роки навчання, одруження, літературна діяльність письменниці, приятельські відносини з Т.Шевченком, подорожі, останні роки життя, творча спадщина; робота над повістю «Інститутка»: історія написання повісті, головна думка, жанр, сюжет, персонажі. Значну увагу приділено теорії літератури, ознайомленню учнів зі словником літературознавчих термінів.
Матеріали допоможуть учителеві чітко побудувати свій урок та з легкістю підготуватись і провести заняття на належному рівні.
Представлена робота може бути використана під час уроків української літератури у 9 класі.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація змістовна , відповідає темі уроку. Розкрито біографію письменниці, творчість, використано вдалі фотографії. Зараз цей твір не вивичається. Не зрозуміло тільки,якщо була робота над змістом повісті , то чому вчителька дає додому її прочитати.

  2. Презентація змістовна, дуже цікава. Повністю відповідає змісту урока
    Але скачати не можу допоможіть

  3. Презентація поетапно знайомить з життям і творчістю Марка Вовчка.Змістовна робота з повістю”Інститутка”.Доступно,легко і цікаво представлена історія написання твору.Багато матеріалу про особисте життя письменниці.Хороша робота.Дякую

  4. Цікава презентація, проста і водночас змістовна інформація, що дає уявлення про життя і творчість Марка Вовчка. Знадобиться і для проведення уроків з української літератури у відповідному класі, і для підготовки до ЗНО для старшокласників.