Презентація

«Роберт Шеклі “Запах думки”. Утвердження сили людської думки в оповіданні. Гуманістичний зміст твору – віра в перемогу людського розуму» з світової літератури для 6 класу

Автор: методист РМК, учитель української мови та літератури, світової літератури Трунденко Інна Петрівна

Презентація «Роберт Шеклі “Запах думки”. Утвердження сили людської думки в оповіданні. Гуманістичний зміст твору – віра в перемогу людського розуму» з світової літератури для 6 класу складається з 23 слайдів, на яких демонструються цікаві матеріали з життєвого і творчого шляху американського письменника, класика світової фантастики – Роберта Шеклі; літературознавча довідка, словникова робота; ідейно – художнє значення оповідання «Запах думки».
Запропоновані форми і методи організації та проведення сучасного уроку світової літератури якнайкраще сприятимуть формуванню системи компетентностей і компетенцій учнів.
Представлена робота може бути використана під час уроків світової літератури у 6 класі.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Презентація «Роберт Шеклі “Запах думки” стане у нагоді вчителям зарубіжної літератури. Цікаві слайди з літературною довідкою, про сюжет оповідання, а також про екранизацію твору. Дякую за роботу.

  2. Гарна презентація, яка містить чудові форми і методи організації та проведення сучасного уроку зарубіжної літератури, якнайкраще сприяє формуванню системи компетентностей і компетенцій учнів. Дякую!!!