Презентація

«Рей Дуглас Бредбері “Усмішка”. Тривога за руйнування духовних цінностей в оповіданні» з світової літератури для 6 класу

Автор: методист РМК, учитель української мови та літератури, світової літератури Трунденко Інна Петрівна

Презентація «Рей Дуглас Бредбері “Усмішка”. Тривога за руйнування духовних цінностей в оповіданні» з світової літератури для 6 класу складається з 22 слайдів, на яких демонструються життєвий і творчий шлях Рея Дугласа Бредбері; питання з теорії літератури та словникова робота; цікаві відомості з життя найвидатнішого ученого та живописця епохи Відродження – Леонардо да Вінчі і його найзагадковішого твору «Джоконда»; фотознімки до оповідання «Усмішка».

Запропонована презентація допоможе шестикласникам співвідносити основні ідеї оповідання із власними думками і сучасним життям.

Представлена робота може бути використана під час уроків світової літератури у 6 класі.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже корисне методичне напрацювання. В презентації викладено і біографію Рея Бредбері, і його творчий шлях, є теорія літератури, матеріали про сам твір, відомості про Леонардо да Вінчі. Гарна робота, яка заслуговує на увагу колег. Дякую!

  2. Гарна методична розробка. В презентації, яка складається з 22 слайдів є зміст і будь-який вчитель може використовувати певну інформацію за своїм бажанням і необхідністю. Звернула увагу на присутність словникової “сторінки”, інформацію щодо фактів про Леонардо да Вінчі . Дякую за корисну публікацію.