Презентація
“Синтез гуманістичного та трагічного світосприйняття у сонетах В.Шекспіра”

Вчитель зарубіжної літератури Степанюк Наталія ІванівнаАвтор: вчитель зарубіжної літератури Степанюк Наталія Іванівна

Презентація до уроку за творчістю В. Шекспіра, а саме: вивчення сонетів. Метою презентації є познайомити учнів з англійським сонетом, показати різницю з італійським. Повторити, що сонет – це жанр лірики, який складається із 14 рядочків; ознаки сонета: повторюваність рим, систему римування, розмір, поділ, повторюваність та тематику. Познайомити школярів з присвятою сонетів: смуглявій леді, юним другом і сонети, в яких описується радість і краса кохання. Представити до уваги дітей структуру і особливості мови сонета.

Презентація

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Наталія Іванівна знайомить школярів з присвятою сонетів В. Шекспіра: смуглявій леді, друзям. Не зовсім мені було зрозуміло домашнє завдання: чому для середнього івня обрано завдання вивчити сонет, а для достатнього рівня – намалювати ілюстрації, можливо, було б зрозуміло, якщо була б розробка уроку. Дякую за презентацію.

  2. Саме така презентація буде дуже корисною для проведення вказаної теми. Думаю, що завдяки висвітленим матеріалам у доступній формі учні зможуть краще зрозуміти, що таке сонет та його структурні ознаки й особливості мови. Дякую за прекрасну презентацію!